Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bardzo wstępnie o numerologii.
#1
Numerologią rządzą się pewne prawa, dlatego też imiona, nazwiska i data urodzenia tworzą pewien schemat towarzyszący nam od urodzenia aż po śmierć. Pozwalają one na przeprowadzenie analizy osobowości i naszego charakteru. Pozwalają nam umocnić naszą pewność siebie, cechy nabyte ale i rozwinięcie pewnych zdolności. W niektórych przypadkach również zniwelowanie pewnych cech, które odpowiadają za naszą impulsywność, konfliktowość jak i stany depresyjne. Wczesne poznanie naszych tendencji, nawet tych głównych, pozwoli nam na podejmowanie właściwych decyzji, rozpoczynanie przedsięwzięć w najlepszym dla nich okresie. Numerologia sprawdza się również doskonale przy nadawaniu dziecku imienia, co w pewien sposób już określa jego pewne cechy. Podobnie sprawa się ma z nazewnictwem firm i instytucji. Czasem dodanie jednej litery diametralnie zmienia możliwości i korzyści jakie możemy z niej czerpać.
Na pierwszy rzut oka wszystko to może wydać się nieprawdopodobne. Numerologią jednak nie ma nic wspólnego z magią czy wróżbiarstwem. Opiera się ona bowiem na prostej kalkulacji matematycznej. Którą każdy, nawet nie będący numerologiem może sobie przeprowadzić z zaciszu własnego domu. Nie trzeba się uciekać się do intuicji, nie ulega się także wpływom czy sugestiom. Odwołuje się jedynie do niezmiennych praw tworzących tę wiedzę.
Według numerologii każda cyfra od l do 9 (a w niektórych przypadkach także numery podwójne, czyli "mistrzowskie") wysyła specyficzną, charakterystyczną jedynie dla niej wibrację, która ją określa, a jednocześnie wyróżnia spośród innych. Wibracja ta nadaje danej osobie cechy charakterystyczne dla jej osobowości oraz siłę życiową jej tylko właściwą.
... wiem, że nic nie wiem...
Odpowiedz
 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Czym jest ParaMythology?

ParaMythology.PL jest stroną zrzeszającą wszystkich miłośników zjawisk nadprzyrodzonych, ezoteryki i wierzeń. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł podyskutować na tematy dziwne i trudne.