Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cień
#1
Nazywam się Bajka, jestem nastolatką. Lubię sport (siatkówkę) i pieski. moje zainteresowania nie są wyszukane, ktoś mógłby nazwać mnie "zwykłą" osóbką.
Mimo to zawsze wydawało mi się że jestem trochę inna, inna niż osoby z mojego otoczenia. Na co dzień nie mówię zbyt dużo, może boję się że nikt mi nie uwierzy?


Czasami kiedy jestem sama wydaje mi się ze ktoś jest, np: w moim pokoju. Czuję "obecność" kogoś lub czegoś. Jakiś czas temu obudziłam się w nocy, zupełnie bez powodu. Spojrzałam na pustą ścianę obok okna i zobaczyłam czarną postać. miała kształt człowieka, ale była całą czarna (podobna do cienia) patrzyłam się na nią przez 3 sekundy. Potem zniknęła. A ja wbrew mojej woli zasnęłam głębokim snem. Kiedy się rano obudziłam siostra powiedziała mi że nasz wujek (który przebywał od jakiegoś czasu w szpitalu) nie żyje.

Co o tym myślicie ? Czy ktoś mi wierzy ?
Odpowiedz
#2
Dlaczego mielibyśmy nie wierzyć Uśmiech ? Może jesteś bardziej niż zwykła osoba wrażliwa na sprawy niewidoczne 5 zmysłami.

Pozdrawiam !
Odpowiedz
#3
Ja bym ze swojej strony polecił temat: CIENIE

Myślę, że najlepiej wyjaśni to zagadnienie, a jeśli nie będziemy dalej szukać satysfakcjonującego wyjaśnienia.
Inkwizycję czas zacząć!
Odpowiedz
#4
dzięki za odpowiedź arronax, chodzi mi o to że ja sama nie wierzę w to co widziałam. Bałam się że ktoś też nie uwierzy ;DJa również pozdrawiam ;*
Odpowiedz
 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Czym jest ParaMythology?

ParaMythology.PL jest stroną zrzeszającą wszystkich miłośników zjawisk nadprzyrodzonych, ezoteryki i wierzeń. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł podyskutować na tematy dziwne i trudne.