Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czyżby UFO?
#1
Na YouTube pojawiły się nowe zjdęcia wykonane przez kamery NASA, na których widać niezidentyfikowane obiekty o różnych kształtach. Niektóre z nich poruszają się bardzo powoli, inne szybko.

Z czym mamy tu do czynienia? Czy to dowody na istnienie odwiedzających nas obcych, a może odbicie w szybach ISS? A może to meteory lub szybko poruszające się śmieci kosmiczne?


W święta (2012 r.) Streetcap - użytkownik YouTube, umieścił w sieci film ze srebrnym, powoli poruszającym się obiektem, który zauważył na jednym z nagrań z ISS. W 46 s. nagrania, obiekt widać w dalszej perspektywie.


Streetcap prezentuje również filmy z innymi obiektami - jednym okrągłym, drugim dyskowatym, które widziane były w Nowy Rok.

"Generowany przez statki kosmiczne 'łupież' widywany jest od początku załogowych misji w kosmos, a jego ruchy i trudne do ustalenia w kosmosie odległości sprawiają, że obserwatorzy dokonują złej identyfikacji" - twierdzi James Oberg - były inżynier kosmiczny specjalizujący się w misjach wahadłowców, a obecnie konsultant kosmiczny stacji NBC News. "Nie dziwi, że oglądający YouTube'a pół wieku później ludzie są totalnie zaskoczeni czymś, czego nie potrafią zrozumieć" - dodaje.
Oberg nie wierzy, że widziane w pobliżu ISS obiekty mogą być statkami obcych cywilizacji. Uważa jednak, że obserwowanie widoków z kamer stacji jest ważne, ponieważ może dostarczyć informacji, gdyby zaszły nieoczekiwane problemy.

Oto zestawienie domniemanych UFO:
[Obrazek: slide_32890_1380877_free.jpg?1357927106000]

[Obrazek: slide_32890_1971532_free.jpg?1357927106000]

[Obrazek: slide_32890_307063_free.jpg?1357927106000]
źródło
The Tarot Reader
Odpowiedz
#2
Te same filmiki były u nas na zp, już pisałam tam, żę 3 filmik jest wielce prawdopodobny, że to właśnie NOL. Z tego, co juz dało sie zauważyć na świecie, jest wiele przypadków, kiedy NASA nie udosteponia filmów z nagrań z przestrzeni kosmicznej, a jak juz jakies dotrą, to sa mało wyraźne do tego stopnia, że sie je neguje i mówi o innych obiektach lub nawet śmieciach kosmicznych. Jak dla mnie to jest oczywista oczywistość, że UFO istnieje, żę kosmici są i nawet prawdopodobnym jest, że zwiedzaja Ziemię! Wierzę niezaprzeczalnie w istnienie Istot pozaziemskich, no!
open your eyes and free your mind
Odpowiedz
#3
Trochę kolejnych ciekawych filmików znalezionych specjalnie dla Was na żer w sieci ;D

Ten film został nakręcony w Joliet w około 23:30, 05 stycznia 2014 roku przez dwóch kierowców pługopiaskarki w pobliżu centrum handlowego w Joliet. Niezależny dziennikarz opublikował go na kilku witrynach o UFO, w tym sieci Mutual UFO, ale jednak jest możliwość, że był to po prostu samolot.
ORAZ THE BEST OF UFO 2013 Uśmiech


The Tarot Reader
Odpowiedz
 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Czym jest ParaMythology?

ParaMythology.PL jest stroną zrzeszającą wszystkich miłośników zjawisk nadprzyrodzonych, ezoteryki i wierzeń. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł podyskutować na tematy dziwne i trudne.