Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy grozi nam inwazja kosmitów?
#1
W zasadzie dosyć ciekawe pytanie na chwilę obecną biorąc pod uwagę to, ze zaginą ten samolot i nikt nie może go znaleźć. Na innych pokrewnych forach piszą, że mogło to być porwanie przez kosmitów. W sumie można brać różne scenariusze pod uwagę. Swego czasu nawet niezależna organizacja POPIK przeprowadziła badanie opinii publicznej dotyczącej właśnie inwazji kosmitów i ewentualnej śmierci spowodowanej tę inwazję. Dziwne badanie, ale co mi wyszło:

[Obrazek: 10252164_504383963020325_6913909142169706214_n.jpg]
Odpowiedz
#2
Śmieszne badanie. Jestem ciekaw czy ankietowani brali to na serio czy podeszli z "przymrużeniem oka".

Matka natura płata figle najnowszym technologiom. Nie wiem czy wszystko należy przypisywać kosmitom, przynajmniej nie tak od razu :P
Inkwizycję czas zacząć!
Odpowiedz
#3
Tak, matka natura jest ogromną siłą, z tym się zgodzę.
Odpowiedz
#4
Ten samolot mógł zostać uprowadzony przez pilotów lub kogoś kto wiedział ,że jest w ładowni kilka ton złota. Myślę ,że to główny powód, a nie kosmici czy pilot-samobójca.
Bardziej jest prawdopodobna jest wojna światowa niż inwazja z kosmosu. Po co mieliby nas atakować kosmici? To bez sensu.
Odpowiedz
#5
Inwazja kosmitów dzieje się przez cały czas historii ludzkości. ONI obecni są w nas i na zewnątrz nas. Wszystkie duchy, zjawy i różne istoty nie z tej ziemi- to właśnie kosmici których tak się obawiamy. Tak że... spoko nie czeka nas inwazja kosmitów, ona trwa w najlepsze.
Odpowiedz
 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Czym jest ParaMythology?

ParaMythology.PL jest stroną zrzeszającą wszystkich miłośników zjawisk nadprzyrodzonych, ezoteryki i wierzeń. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł podyskutować na tematy dziwne i trudne.