chevron_left chevron_right
Zaloguj Zarejestruj

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


filter_list
Czy twój pies ma zdolności telepatyczne?
Autor Wiadomość
Evell Offline
Czarownica
Administratorzy
*******

Posty: 452
Dołączył/a: 02 2012
Reputacja: 52
Czy twój pies ma zdolności telepatyczne? 19.04.2012, 18:47    #1

Enoch tak pisze o zdolnościach zwierząt, znalazłam zatem takiego newsa Uśmiech

Doktor Ropert Sheldrake, biolog prowadzący szeroko zakrojone badania zjawisk paranormalnych, zaproponował prosty eksperyment pozwalający stwierdzić, czy pies posiada zdolności telepatyczne.

1. Umieść psa w osobnym pokoju, w którym na pewno nie będzie cię mógł usłyszeć.
2. Ustaw kamerę wideo tak, aby filmowała ciebie, i włącz funkcję zapisu czasu na filmie.
3. W czasie gdy kamera będzie włączona, notuj w przypadkowych odstępach czasu godzinę, po czym w myślach zawołaj psa. Jeśli pies pojawi się wkrótce po wołaniu, ale niewołany będzie przychodził znacznie rzadziej, będzie to całiem dobry dowód na istnienie komunikacji telepatycznej między tobą a twoim psem.

Ciekawa jestem, czy ktoś będzie próbował Uśmiech

Źródło: Internet

The Tarot Reader
Leo Offline
Przybysz

Posty: 8
Dołączył/a: 01 2015
Reputacja: 0
RE: Czy twój pies ma zdolności telepatyczne? 08.01.2015, 03:04    #2

nie próbowałem tej metody na psie ale po prostu wołałem go w myślach wiedząc gdzie jest chcąc się upewnić że wiadomość dotrze do niego.
Co ciekawe robiłem to regularnie w ciągu jednego dnia, drugiego wcale
trzeciego dnia zmieniłem tylko godziny i odstępy czasu względem dnia pierwszego.
W czwarty i piąty dzień wcale tego nie praktykowałem natomiast dnia szóstego wróciłem do planu z dnia pierwszego. Niekiedy musiałem dwa razy powtórzyć ale reaguje tak nawet gdy mówię do niego. Postanowiłem go wynagradzać za reagowanie na moje myśli. I kiedy tylko przychodził dostawał smakołyk.
Polegało to na tym że ja siedząc w swoim pokoju, wołałem psa w myślach. On przychodził z pokoju w którym siedział ido którego kierowałem swoje myśli.
Natomiast gdy nie było go w pokoju do którego wysyłałem wołanie nie przychodził.
Trochę to dziwne jak dla mnie ale wydawało mi się że miejsce nie ma wpływu na telepatię. Próbujcie i opisujcie Uśmiech Pozdrawiam
Kartman Offline
Przybysz

Posty: 7
Dołączył/a: 02 2014
Reputacja: 0
RE: Czy twój pies ma zdolności telepatyczne? 17.04.2016, 10:11    #3

Wydaje mi się, że psy mogą komunikować się telepatycznie. Otóż mam dwa owczarki niemieckie(siostry z jednego miotu), gdy mają "zajawkę" to uprawiają bardzo destrukcyjne zabawy typu rozwalenie ułożonego drewna, kopanie dziur, czy przechodzenie przez siatkę do sąsiada - tutaj działają w ścisłej koordynacji. Jedna łapie w zęby siatkę i wycina ją aby druga mogła przejść, po drugiej stronie siatki z kolei ta co przeszła robi to samo - odciąga siatkę torując tym samym przejście. Zauważyłem, że robią to pod wpływem impulsu. Wygląda to tak, że leżą sobie pod drzewkiem w cieniu i jak gdyby nigdy nic biegną pod płot i działają. Śmiesznie to zabrzmi, ale tak to wygląda jakby ich komunikacja opierała się na telepatii.
Marcelo Offline
Arcymistrz

Posty: 688
Dołączył/a: 10 2010
Reputacja: 55
RE: Czy twój pies ma zdolności telepatyczne? 17.04.2016, 19:13    #4

(17.04.2016, 10:11)Kartman napisał(a):   Śmiesznie to zabrzmi, ale tak to wygląda jakby ich komunikacja opierała się na telepatii.

Ostatnio na tych wszystkich kanałach naukowych jest pełno badań odnośnie zjawisk paranormalnych, ale nie spotkałem jeszcze nic o telepatii wśród zwierząt. Warto byłoby poszukać, bo może coś przeoczyłem Uśmiech

Podobno przez dzisiejsze technologie wszystkie zdolności nadnaturalne zanikają - można je zaobserwować u mieszkańców Afryki, gdzie ludzie nie mają dostępu do całej elektroniki. Zwierzęta też mogą posiadać takie zdolności, nie możemy wejść do ich umysłu, albo po prostu zapytać, ale jeśli ktoś podjąłby się tego zadania to tylko obserwacja może rzucić nieco światłą na ten problem.

Inkwizycję czas zacząć!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości