Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy wilkołaki istnieją?
#1
Witam, mam nadzieję że dzięki temu wątkowi, nie zostanę potraktowana źle Uśmiech
Przeglądam różne strony, książki na temat wilkołactwa. Znam już chyba na pamięć każdą z legend, które opowiadają o przemianach, etc. Jestem ciekawa, czy to nie są bzdury. Być może ktoś z was, wie lub się domyśla czy one istnieją? Jestem największą fanką pod słońcem, wszystkiego co się z nimi łączy. Często się zastanawiam, czy one naprawdę istnieją..
Odpowiedz
#2
Można nad tematem bardzo długo dyskutować. Najlepiej byłoby dostać się do źródeł wilczych wierzeń. Dodatkowym atutem byłoby żyć w owych czasach i być naocznym świadkiem ukazania się wilkołaka Happy

Jeśli to tylko przesadzone interpretacje pewnych chorób genetycznych to jak najbardziej istnieją. Mam wątpliwości jednak co do istnienia prawdziwych wilkołaków - jak zwykle powód jest jeden - brak wystarczających dowodów (film, zdjęcie, żywy okaz).
Inkwizycję czas zacząć!
Odpowiedz
#3
otóż to, zgadzam się. jak miło by było zobaczyć go na żywo, albo choćby filmik czy zdjęcie, mając pewność, że to nie fotomontaż Uśmiech
Odpowiedz
#4
Sądzę, że istnieje wszystko w co możemy wierzyć (bądź istniało), każda legenda w końcu z czegoś powstała. To daleko idąca teza, ale powiem, że tak istnieją wilkołaki, wampiry, yeti i różne inne stworzenia.
Odpowiedz
#5
eh, niestety są na tyle ostrożne, wręcz uparte, by nikomu z nas się nie pokazać Uśmiech
Odpowiedz
#6
a może każdy kto je spotka ginie i dlatego nie ma świadków Mruga2 więc raczej bym nie chciał spotkać go na żywo. Wilkołaki to ucieleśnienia niektórych starych bóstw, taki straszak dla złych ludzi.
Odpowiedz
#7
Jeśli masz rację i wilkołaki to ucieleśnienia (nieśmiertelnych) bóstw, to takie bóstwa mogłyby się ucieleśniać w podobny sposób ponownie. I wtedy zaistniałyby wilkołaki. Prawda? Rządowa amerykańska agencja FEMA ma ponoć ( źródło internet) zapasy setek tysięcy sztuk srebrnej amunicji, czyli, że rząd USA wierzy iż owe wilkołaki i wampiry mogłyby ponownie stanowić społeczny problem. Strzeżmy się wilkołaków.
Odpowiedz
 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Czym jest ParaMythology?

ParaMythology.PL jest stroną zrzeszającą wszystkich miłośników zjawisk nadprzyrodzonych, ezoteryki i wierzeń. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł podyskutować na tematy dziwne i trudne.