Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duch małej dziewczynki
#1
Od dziecka jestem osobą medialną- wyczuwam zarówno inne byty jak i energie miejsc.
Kiedy miałam 8 lat, poszłyśmy z mamą na spacer do miasta. W pewnym momencie pod schodami starego sklepu rzemieslniczego zobaczylam małą, gdzies w moim wieku dziewczynkę, ubrana w jakąs sukienkę, czy nawet piżamkę w jasnym, szarym kolorze. Dziewczynka patrzyła na mnie, więc ja chciałam do niej podbiec, żeby sie przywitać i ciągnęłam mamę do niej, jednak mama powiedziala, że tam nikogo nie ma. ja pomachałam do dziewczynki, a ona mi odmachała! mama nikogo nie widziała. Na drugi dzień juz tam nikogo nie było, tą drogą chodziłyśmy dośc często.
open your eyes and free your mind
Odpowiedz
#2
Możesz podać dokładniejszy opis?


Odpowiedz
#3
Ajka może to twój Anioł Stróż postanowił się tobie pokazać.Gdzieś czytałam,że dojrzewają oni razem z nami.
Odpowiedz
#4
nie sadzę, by to był anioł stróż, a o dojrzewaniu to w zasadzie moim zdaniem stek bzdur kościoła katolickiego, bo anioł stróż, to dusza, która ma minimum 200 lat stażu że tak sie wyrażę, więc a dusze sa nieśmiertelne w znaczeniu takim jakim my znamy, bo dusza można zabić, ale to osobna sprawa.


Odpowiedz
#5
Jak już napisałaś, jesteś osobą medialną, to normalne z Twoim darem, że widzisz różnego rodzaju duchy/istoty. Jestem przekonany, że wcześniej też je widywałaś, ale prostu byłaś za mała i nie pamiętasz, podpytaj się mamy czy babci, może sobie coś przypomną. Krzysztofie, mam takie pytanie, skąd Ty bierzesz te wszystkie liczby, 200 lat? Na pewno z jakiejś starej księgi, a tą księgę napisał ktoś kto rozmawiał z jakimś aniołem i mu powiedział? Nie mogę tego zrozumieć zbytnio.

Odpowiedz
#6
Krzysztof, anioł nie jest przede wszystkim duszą, jest bytem, istotą, kwintesencją inteligencji, tworem bożym, podobnie jak człowiek...
Janku tak, kiedy byłam mniejsza, widywałam rożne postaci, czasami zakrwawione, z przełomu czasu wojny, pamietam je jak dziś...jednak nie chce o wszystkim tu pisać.
open your eyes and free your mind
Odpowiedz
#7
(21.02.2012, 23:46)Janek napisał(a):  Krzysztofie, mam takie pytanie, skąd Ty bierzesz te wszystkie liczby, 200 lat? Na pewno z jakiejś starej księgi, a tą księgę napisał ktoś kto rozmawiał z jakimś aniołem i mu powiedział? Nie mogę tego zrozumieć zbytnio.
Te księgi mają po kilkaset lat, ale sa aktualne w większości przypadków, ale nie tylko, wiedza fenixów jest dziedziczna dla twojej ciekawości Mruga2
(22.02.2012, 05:14)ajka napisał(a):  Krzysztof, anioł nie jest przede wszystkim duszą, jest bytem, istotą, kwintesencją inteligencji, tworem bożym, podobnie jak człowiek...
Janku tak, kiedy byłam mniejsza, widywałam rożne postaci, czasami zakrwawione, z przełomu czasu wojny, pamietam je jak dziś...jednak nie chce o wszystkim tu pisać.
Z całym szacunkiem,
Eeee, Anioł to nie twór boży, wierz mi nie ma w tym w zasadzie nic do gadania, to dusza tyle ze ewoluowała jak każda żywa istota, tyle że z materii astralnej na materię pilguraniczną, czyli o wyższym stadium inteligencji i zdolnościach, podobnie jak fenixy, tylko z małymi różnicami w pewnych sprawach Mruga2 Ale do rzeczy, chodzi o to, ze anioły to dusze nagradzane za swoją "służbę" a mają jej sporo, i za uczynki za życia, skrzydła to wymysł ludzki (to akurat prawda niebo->pustka->ptaki-> czyli musi fruwać jak ptaki Mruga2) dalej jedziem, 200 lat to czas na wykazanie się i minimalna granica wiekowa, najlepsze dusze sa albo aniołami, albo wracają na ziemie by jakby to powiedzieć pomóc światu znaleźć cel Mruga2


Odpowiedz
#8
He krzysztof to chyba musiałam przysnąć na tej lekcji religii kiedy mówiono że Anioł tonie twór boży ,tylko dusza która ewoluowała i została zamieniona w Anioła,słowo daję tej kwestii nie pamiętam. Wiem jednak,że Bóg w momencie stworzenia świata, stworzył wszystko w tym również dobro i zło czyli także Anioła może nie mam racji?
Odpowiedz
#9
nie, anioł to wybór duszy do której strony przynależy Mruga2


Odpowiedz
#10
Krzysztof, ale teologowie, m.in. Tomasz z Akwinu, który badał anioły- twierdzi, że to osobne byty, które zostały stworzone przez Boga zanim ten stworzył człowieka, którego później bardziej umiłował, przez co wielu aniołów było zazdrosnych i odeszli od Boga. Tak to się przedstawia, a nie, że jakoby anioł był duszą, czy wyborem duszy...jakos mi to nie pasuje, co mówisz. Masz jakieś dowody? w postaci ksiąg, czy dostępnych źrodel?
open your eyes and free your mind
Odpowiedz
 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Czym jest ParaMythology?

ParaMythology.PL jest stroną zrzeszającą wszystkich miłośników zjawisk nadprzyrodzonych, ezoteryki i wierzeń. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł podyskutować na tematy dziwne i trudne.