chevron_left chevron_right
Zaloguj Zarejestruj

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

filter_list
Duch na Górze Guldford? - kwiecień 2012
Autor Wiadomość
Evell Offline
Czarownica
Administratorzy

Dołączył/a: 02 2012
Reputacja: 52
Duch na Górze Guldford? - kwiecień 2012 17.04.2012, 08:00    #1

Barri Ghai i Phil Measey odwiedzii Górę w Guildford po tym jak zrobiono tam zdjęcie ducha

[Obrazek: 5867feb6548bea32.jpg]

Zdjęcie znalazło się w Surrey Advertiser i spowodowało spore zamieszanie, kiedy zostało opublikowane. Fotograf amator złapał coś o wyglądało jak białe objawienie/ mgła na ciemnej drodze obok drzew. Barri i Phil postanowili znaleźć dodatkowe dowody zjawisk paranormalnych w tym obszarze, prowadząc własne dochodzenie. Wideo poniżej, niestety nie ma polskiego tłumaczenia.
W filmie mówią że są na górze po raz pierwszy. Mają nadzieję znaleźć ducha, opisują o objawieniu ze zdjęcia (zmieściłam kadr powyżej). Zdecydowali się na to śledztwo, gdyż po sprawdzeniu zdjęcia okazuje się że w żaden sposób nie było edytowane. Nie jest to fake. Zdecydowanie coś tam jest.
Przechodzimy do śledztwa.(po ok minucie filmu) Co tam znaleźli? Droga na której stoją jest bardzo starą drogą w Anglii. Na którymś z drzew tutaj ludzie byli wieszani.
Ok 1:45 rozmawiają o sprzęcie, który wygląda dość poważnie.
Wykrywacz pola magnetycznego (to pudełko Mruga2 ) tutaj, jak wiadomo, co potwierdzi grupa SWN, wykrywa energię duchową.
Ok 2 minuty robią to samo co nasi Spece, proszą ducha o manifestację.
2:30 decydują się poprosić kobietę o pomoc, gdyż może właśnie jej duch odpowie (wiadomo, gdzie diabeł nie może Mruga2 ). Tuż przed 3 minutą widzimy jak padła bateria w kamerze po tym jak kobieta prosi o jakiś znak. Bateria była pełna. Tutaj wyjaśniają że duch może zabrać całą energię z baterii.
3:30 czy boicie się podczas swoich śledztw? odpowiadają że wciąż się boją.
ok 3:50 jeden z nich opowiada że czuje ducha, za jego głową zmieniła się temperatura. 4:10 mierzą temperaturę. w 4:33 - 4:34 minucie zobaczycie jak miernik zareagował. Zwróćcie uwagę, że podziękowali duchowi za manifestację Uśmiech
5:07 przechodzą do nagrania EVP. Niestety pod koniec filmu pojawia się napis że nic nie grali i nie mają aktualnie żadnego EVP (jestem zawiedziona osobiści).
ok 5:44 jeden z Łowców twierdzi że coś mu dzwoni w uchu - może tak reagować na duchy.
Pod koniec 6 minuty kończą śledztwo. Ogólnie byli tam ok 3 godzin i z pewnością jeszcze wrócą.
To by było na tyle, ogólnie dość ciekawe. Aha wiem, że mówili dużo więcej ale skróciłam do najważniejszych informacji Uśmiech

The Tarot Reader
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.04.2012, 15:01 przez Evell.)
Janek Offline
Łowca Duchów
Zasłużeni

Dołączył/a: 11 2011
Reputacja: 13
RE: Duch na Górze Guldford? - kwiecień 2012 18.04.2012, 14:49    #2

Ładnie Mruga2 Co do padającej baterii, nam pierwsza bateria padła po jakiejś godzinie (nie pamiętam dokładnie) ale jeśli wziąć pod uwagę nagrane evp i niektóre zjawiska na zdjęciach, wcale mnie to nie dziwi. Zazdroszczę tego zdjęcia, też chciałbym takie zrobić Uśmiech

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości