Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hydrokineza
#1
Witam wszystkich. Czy istnieje coś takiego jak Hydrokineza? A jeśli tak to jakie dzięki temu są możliwości? Czy ktoś się tego uczył a jeśli tak to ile zajęła mu nauka tej "magi"?
Odpowiedz
#2
Przyznam, że nie słyszałem wiele o hydrokinezie, ale skoro istnieją pyrokineza czy telekineza to czemu hydrokineza miałaby nie istnieć?
Sam nie spotkałem się z tym i nie słyszałem o nauce tej dziedziny, ale nie wykluczam, że coś takiego istnieje. Warto też sprawdzić, czy to nie jest po prostu wymysł dzisiejszej fantastyki Mruga2

PS. Dodaję link do tematu: Hydrokineza
Inkwizycję czas zacząć!
Odpowiedz
#3
Ćwiczenie, dzięki któremu możemy nauczyć się tej techniki jest bardzo podobne to tego pomagającego opanować umiejętności pyrokinetyczne. Mówię tu o starym ćwiczeniu "korek w wodzie", ale tym razem nie próbujemy wywołać ruchu korka, ale wodę w której się znajduje. Jedynym celem korka jest wskazanie występowania ruchu w wodzie.
Ok, niektórzy pomyślą "czy to nie jest tylko pyrokineza z wodą?". Może tak być, ale jeśli chcesz, by była to prawdziwa hydrokineza musisz ustanowić prawdziwą więź z wodą, i to nie tylko z fizyczną substancją, ale z samym elementem wody. Jeżeli twoim naturalnym żywiołem jest woda wtedy powinno być to dla ciebie prostsze niż dla innych, ponieważ masz już przewagę. Poświęć czas na medytację i kontemplację, nie myśląc o niczym innym jak właściwościami, powiązaniami i prawdziwym odczuciem wody. Całkowicie otocz się nią i zanurz się w niej jeśli czujesz taką potrzebę. Wchłoń ją w swoje istnienie. Stań się panem wody.

Stań się wodą.

Kiedy już stwierdzisz, że jesteś gotowy spróbować prawdziwej hydrokinezy, postąp następująco:
weź średnio-dużą miskę i wypełnij ją wodą. Jeśli miska jest szklana powinno być łatwiej, gdyż widzisz całą wodę wypełniającą naczynie. Teraz umieść korek bądź inną unoszącą sie na powierzchni wody rzecz i poczekaj aż sie uspokoi (przestanie sie ruszać). Kiedy to nastąpi, zamknij oczy, wyczuj wodę przed sobą, poczuj jej energie i połącz ją ze swoją, Zobacz oczami wyobraźni więź pomiędzy tobą a cieczą. Czuj jej płynność, jej orzeźwiające właściwości lecznicze.

Teraz spróbuj naśladować te uczucia wewnątrz twojej własnej energii . Ty i woda jesteście jednym i tym samym.

Tak jak masz kontrole nad swoją własną energią, tak taż masz kontrole nad wodą.

Otwórz oczy.

Spójrz na substancję w misce. Jesteś jej częścią, a ona jest częścią ciebie. Pamiętając o twoim połączeniu z nią, zapragnij by woda poruszyła się, tak jakbyś robił to z twoją własną energią.

Spraw by zaczęła wirować w misce, zawsze stając się silniejsza, zawsze nabierając prędkości. Woda to Ty.

Kontynuuj tak długo, aż nie poczujesz że odniosłeś sukces albo potrzebujesz odpoczynku. Nie przemęcz się próbując pierwszych parę razy.

Mentalny odpoczynek to to, czego potrzebujesz!

Znalazłem takie ćwiczenia. Czy ktoś się tego uczył? Jeśli tak to niech powie czego się nauczył dzięki temu
Odpowiedz
#4
Nie próbowałem, ale jeśli połączysz ćwiczenie z dużą dawką medytacji i skupienia na tej wodzie i wprawienia jej w ruch to możesz zyskać (jeśli się nie uda także - rozbuduje to umiejętności skupiające i pewnie umysł).
Zawsze można spróbować Uśmiech nie zaszkodzi, a może się udać. Patrząc na samo ćwiczenie może być dobre jeśli przeprowadzi się je odpowiednio.
Inkwizycję czas zacząć!
Odpowiedz
#5
Żeby już nie zakładać nowego tematu napiszę tutaj. Znacie jakieś ćwiczenia na aerokineze? Jak dla mnie jest dużo ciekawsza i bardziej przydatna od geokinezy
Odpowiedz
#6
Proszę Mati http://www.forum.paramythology.pl/Temat-Areokineza co do przydatności co ty chcesz z tym robić ? Ciekawi mnie to bo ludzie rożnie do tego podchodzą Happy
I wydaje mi się że nie doceniasz Geokinezy, po za tym zwykle są opisane podstawy do opanowania pewnej dziedziny psychokinezy .
†aequam servare mentem †
Odpowiedz
#7
Jakoś geokineza do mnie nie przemawia Happy Niby w czym jest lepsza od aerokinezy
Odpowiedz
#8
Nidy nie powiedziałem że jest lepsza :3 Leczy gdy już muszę porównać Geokineze z Areokinezą to po prostu powiem tak ... To jest jak niebo i ziemia :P
†aequam servare mentem †
Odpowiedz
#9
Bardzo dobre porównanie Happy


http://www.forum.paramythology.pl/images/uwaga.png) no-repeat scroll center rgb(36, 36, 36);width: 60%; margin: 0 auto; border: 1px solid #B80000; ">

Postaraj się pisać posty wnoszące coś do tematu
Gron

Odpowiedz
 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Czym jest ParaMythology?

ParaMythology.PL jest stroną zrzeszającą wszystkich miłośników zjawisk nadprzyrodzonych, ezoteryki i wierzeń. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł podyskutować na tematy dziwne i trudne.