Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Imladis zaprasza
#1
Witajcie Uśmiech
Chciałem was zaprosić na forum Imladis http://imladis.p2a.pl/
Czym jest Imladis? Jest to forum dyskusyjne na którym duskutujemy sobie o duchowości, i zgłębiamy zagadki natury ludzkiej, ale nie tylko, bo panuje u nas duża swoboda, i tak naprawdę rozmawiamy o wszystkim.

Mamy wielu stałych użytkowników, ale zawsze jesteśmy otwarci na nowych, więc jeśli chcecie do nas dołączyć, to czekamy na was z otwartymi ramionami, i napewno nie pożałujecie.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#2
Wygląda mi to na zwyczajny spam lub jakiegoś żołnierza który ma nabrać rekrutów do jego sekty. Nie wiem gdzie są władze tego forum i czemu nie usuwają takiego gówna skoro to ma na celu reklamę innego forum. Skoro byle kto może sobie reklamować inny portal na tej domenie ? Może zróbcie sobie muzeum reklam? Będziecie oryginalni bo nikt nie ma takiego muzeum szczególnie w internecie. Możliwe że w ten sposób zdobędziecie więcej użytkowników niż liczy teraz strona. Przejrzałem tamte forum i jest mniej przejrzyste od tego, a postów miliony razy więcej niż to. Moim zdaniem to wy reklamujcie swoje forum na ich forum a nie odwrotnie!! Więc K**** ruszajcie, zróbcie krucjatę na tamtym forum bo ja zrobię to na tym !!!Mruga2
Odpowiedz
#3
Leo zastanów się czasem zanim coś napiszesz, skoro ta reklama tu jest to chyba logiczne, że jest na to zgoda administracji.
Odpowiedz
#4
Szkoda tylko, że darmowy hosting. Kopie zapasowe chociaż robicie?
Odpowiedz
#5
Tosz to sto lat temu było Uśmiech
The Tarot Reader
Odpowiedz
#6
Dawno temu, za górami, za lasami, był sobie temat "imladis zaprasza". Ten temat stał opustoszony, aż odkrył go satanista.

THE END
Ψ      "Rób, albo nie rób. Nie ma próbowania"      Ψ
Odpowiedz
#7
Sprostowanie. 666 nie jest satanistą, gdzieś tam tak pisał Uśmiech 
A i prawda była taka, że Marcelo ustalał wymianę postów, coby nie odbiegać od tematu.
The Tarot Reader
Odpowiedz
#8
Wątek nie jest zamknięty więc można pisać. Przeglądam w wolnym czasie wszystkie możliwe, losowe wątki  :P
Odpowiedz
 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Czym jest ParaMythology?

ParaMythology.PL jest stroną zrzeszającą wszystkich miłośników zjawisk nadprzyrodzonych, ezoteryki i wierzeń. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł podyskutować na tematy dziwne i trudne.