Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Interpretacja Prośba o interpretację
#1
Wchodzę do klasztoru (nie wiem czemu) i podchodzę do jakiegoś tajnego wejścia(ok. 500m od drzwi sciana)otwieram i kładę się na brzuch gdyż trzeba było się tam wczołgać wchodzę i mówię cholera. Było zamurowane został otwór na oczy słyszałem śpiew jakiejś zakonnicy.Wyszedłem i "posprzątałem" po sobie. Gdy się odwróciłem zobaczyłem zakonnicę młodą ok.18-22 lat stała w drzwiach i wybiegła pobiegłem do tych drzwi (500 m w kilka sekund nieźle) i zobaczyłem, że gdzieś wchodzi. Przestraszony, że woła jakiś księży a ja broni nie mam poszedłem do niedalekiego ogrody w środku klasztoru były tam zakonnice w różnym wieku. Podszedłem do najstarszej i mając nadzieję, że mnie to uratuje zacząłem udawać.
-Mam problem-powiedziałem
-Jaki ?- zapytała się starsza zakonnica
-Chcę się nawrócić ale nie umiem
-To nie problem-odparła
Nagle wszedła ta młoda zakonnica (ruda,muszę przyznać ładna, piegi na twarzy) Poszła za mnie i chciała mnie uderzyć miotłą ale nie trafiła. Starsza zakonnica jak gdyby nigdy nic powiedziała usiądź i usiadłem na krześle.W tedy ta młoda znów poszła za mnie chciała we mnie czymś rzucić znów nie trafiła. Ze stoickim spokojem odwróciłem się siedziała i powiedziałem
-Czy ja ci coś kiedyś zrobiłem ?-zapytałem
Jej twarz zesmutniała i powiedziała
-Łatwo ci mówić
Koniec snu
Wiecie może co to znaczy ? po obudzeni uczułem sympatię do tej zakonnicy (młodej)
Odpowiedz
#2
Hmmm... Spotkasz sympatie życia ale będzie stało coś wam na drodze ku sobie lub gdy takową masz to będziesz rozdzielony z nią , oczywiście wszystko zależy od ciebie, Co do podmiotu to nie musi być Dziewczyna ale np. ważny cel wżyciu itd .
Pamiętaj nie podawaj się Happy
†aequam servare mentem †
Odpowiedz
 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi Wyświetleń: Ostatni post
  Interpretacja Prośba o interpretację - Anariela Anariela 10 5,429 08.07.2012, 18:29
Ostatni post: Riley

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Czym jest ParaMythology?

ParaMythology.PL jest stroną zrzeszającą wszystkich miłośników zjawisk nadprzyrodzonych, ezoteryki i wierzeń. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł podyskutować na tematy dziwne i trudne.