Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zinterpretować jakąś osobę we śnie?
#1
No właśnie, jak?
Okazuje się, że przy szukaniu interpretacji nie ma znaczenia, czy ta osoba jest nam dobrze znana, np. jest, to ktoś z rodziny, znajomy, przyjaciel, czy jest to osoba mniej lub bardziej sławna, czyli dobrze znana w jakimś kręgu osób, a nawet znana wszem i wobec. Reguła postępowania jest zawsze ta sama. Błędem jest, gdy próbujemy od innych uzyskać podpowiedź, dlaczego osoba X się nam przyśniła, bo każdy z nas ma inne widzenie danej nawet sławnej osoby; inni patrzą na danego kogoś przez pryzmat swych animozji lub sympatii i nie omieszkają tego nie wtrącić. Więc pamiętajmy, że cudze interpretacje naszego snu o osobie X mogą nas tylko oddalić od znaczenia naszego własnego snu.

Trzeba więc przysiąść samemu i zadać sobie parę pytań lub poprosić, aby ktoś z naszych znajomych przeprowadził z nami wywiad (wypytujący ma udawać, że przybył z obcej planety i nigdy nie słyszał o żadnym X, Y czy Z) i nas wypytał.


Oto pomocne pytania:

1) Kim jest ta osoba? Jak ją opisałbyś osobie, która nigdy nie słyszała o tym kimś?

2) Jaka ta osoba jest w życiu na jawie? Opisz ją za pomocą trzech albo czterech przymiotników.

3) Jaka ta osoba jest w twoim śnie i co robi?

4) Czy lubisz tę osobę czy nie?

5) Więc opisałeś tę osobę jako (powtórzenie opisu), prawda?

6) Czy ta osoba, którą opisałeś jako (powtórz opis) przypomina ci coś albo kogoś z życia na jawie?

7) Czy ta osoba przypomina ci jakąś część siebie?

8) W jaki sposób? Przetestuj most albo połączenie z życiem na jawie uzupełniając, jak senny obraz pasuje do obrazu na jawie. Zobacz, czy jest to dobrze pasująca metafora. Jeśli nie, poproś o bardziej kompletny opis danej osoby i zobacz, czy można wyklarować połączenie.


zestaw pytań z książki Gayle Delaney "In your dreams"
opracowała Ela
źródło
The Tarot Reader
Odpowiedz
 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Czym jest ParaMythology?

ParaMythology.PL jest stroną zrzeszającą wszystkich miłośników zjawisk nadprzyrodzonych, ezoteryki i wierzeń. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł podyskutować na tematy dziwne i trudne.