chevron_left chevron_right
Zaloguj Zarejestruj

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


filter_list
Jak zostać wampirem - poradnik i ćwiczenia
Autor Wiadomość
Kuźdapyr Offline
Atomowy Mag

Posty: 105
Dołączył/a: 03 2012
Reputacja: 7
Jak zostać wampirem - poradnik i ćwiczenia 01.04.2012, 03:47    #1

Jak zostać wampirem – poradnik i ćwiczenia


Psi-kulki:
To ćwiczenie ma na celu wyrobienie zdolności wyczucia energii oraz kierowania energii za pomocą woli. Jest to podstawowe ćwiczenie.
* Usiądź wygodnie i rozluźnij się.
* Postaraj się usunąć z umysłu wspomnienia dnia, by nic nie przeszkadzało w ćwiczeniu.
* Ułóż ręce w takiej pozycji, że dłonie są ustawione wewnętrznymi częściami do siebie, a łokcie spoczywają na udach - tuż przy biodrach (chodzi o to być nie czuł zmęczenia mięśni podtrzymujących dłoni*
* Skup się na swych dłoniach, każ energii zgromadzić się w nich. Rób to aż poczujesz, że dłonie robią się ciepłe.
* Każ energii wypłynąć z dłoni i zgromadzić się w przestrzeni pomiędzy. Rób tak dopóki nie poczujesz tam energii. Uczucie to będzie przypominało lekkie mrowienie, możesz też poczuć ciepłą energię. Rób tak, aż poczujesz lekkie rozpychanie.
* Powiększ odległość między dłońmi i napełnij przestrzeń energią.
* Powstałą w ten sposób kulkę energetyczną możesz następnie wchłonąć.

Medytacja:
Umiejętność medytacji jest konieczna na początku. Dzięki niej łatwiej wyłączyć zmysły ciała fizycznego, które zagłuszają zmysły astralne.
* Usiądź w wygodnej pozycji lub połóż się (nie zalecam osobom, które łatwo zasypiają w takiej pozycj* naprzeciwko ekranu, którym może być ściana, bądź sufit. Nie siadaj na zbyt wysokim krześle, staraj się by stopy dotykały ziemi (nogi nie mogą być uciskane pod kolanam*.
* Rozluźnij mięśnie i wycisz się. Nie myśl o niczym, staraj się uzyskać stan, w którym przez twoją głowę nie przelatują żadne myśli ani obrazy. Łatwiej to osiągnąć gdy oczy są otwarte.
* Oddychaj głęboko, miarowo.
* By ułatwić sobie wyciszenie można powtarzać w myślach dowolną kilkusylabową frazę, tzw. mantrę. Umysł wtedy skupia się na niej.
* Spróbuj teraz zamknąć oczy. Staraj się utrzymać "czarną przestrzeń".

Panowanie nad emocjami:
Przy kontaktach ze Światem Astralnym oraz dla radzenia sobie z empatią ważne jest panowanie nad własnym stanem emocjonalnym. W podświadomości człowieka zapisany jest lęk przed nieznanym, szczególnie lęk przed nieznanym i niewytłumaczalnym. Plan astralny kojarzy się ze śmiercią, zagrożeniem, duchami. Człowiek instynktownie boi się tego, czego nie widzi. Nawet jeżeli nie wierzy w "duchy i takie tam" kontakt
z zjawiskami ponad naturalnymi przysparza co najmniej gęsiej skórki.
Wrażenie czyjejś obecności wszystko jedno czy prawdziwej czy urojonej jest dla nieprzygotowanego człowieka szokiem. Jeżeli nie wierzysz proponuje obejrzeć jakiś naprawdę dobry horror a następnie udać się do ciemnego pokoju i zacząć medytacje z zamkniętymi oczami...

Likwidacja strachu:
* Obejrzyj film o którym wiesz, że pobudza twoją wyobraźnie i wywołuje lęk przed ciemnością.
* Włącz muzykę w tle (nie za głośno), o której wiesz, że wywołuje u ciebie rodzaj niepokoju, może wywołać atawistyczny lęk.
* Rozpocznij medytację, osiągnij lekki trans.
* Postaraj się wyłączyć instynkt ucieczki w czym pomoże ci trans. Spójrz na swe emocje jakby nie należały już do ciebie. Zrób z nich obiekt oddzielny od siebie samego. Przyglądaj się im jakby należały do kogoś innego. Spróbuj analizować te wrażenia.

Ruch energii:
To ćwiczenie ma na celu udrożnienie ciała astralnego oraz panowanie nad ruchem energii wewnątrz tego ciała.
* Usiądź wygodnie na krześle lub połóż się. Wycisz się (medytacją).
* Zgromadź energię w prawej dłoni. Użyj woli. Jeżeli nic nie poczujesz użyj wizualizacji. Wyobraź sobie, że energią ma kolor, np.: fioletowy. Staraj się jednak używać tylko woli.
* Każ energii przepłynąć przez prawą rękę, przez barki aż do lewej ręki i do lewej dłoni. Powinieneś poczuć jakby przez ciało przepływała ciepła ciecz, możesz też czuć lekkie mrowienie.
* Każ energii przepłynąć w przeciwnym kierunku.
* Każ energii przepłynąć z prawej ręki, poprzez bark, kręgosłup do prawej nogi i na koniec do prawej stopy.
* Każ energii przepłynąć w stronę przeciwną.
* Od lewej dłoni do lewej stopy i na odwrót.
* Od prawej dłoni do lewej stopy i na odwrót
* od lewej dłoni do prawej stopy i na odwrót

Wyczucie ciała astralnego:
* Usiądź wygodnie lub połóż się. Zrelaksuj się i wycisz się.
* Skieruj swą uwagę w głąb ciała. Postaraj się poczuć ciało astralne wewnątrz fizycznego. W rzeczywistości najbardziej skrajna część ciała astralnego wystaje poza ciało fizyczne (mowa o aurz*. Ale w tym ćwiczeniu chodzi o wyczucie wnętrze ciała astralnego.
* Wyobraź sobie jego wygląd budując go od stóp do głowy.

Tarcza:
Umiejętność chronienia się przed wpływami astralnymi, niepożądanymi linkami itd. jest konieczna. Jak już wspominałem są dwa główne typy tarcz, astralna i mentalna. Dwa pierwsze ćwiczenia dotyczą tarczy astralnej, trzecie - mentalnej, powstałej dzięki wizualizacji.

Tarcza ssąca:
* Usiądź wygodnie lub połóż się.
* Skup się na ciele astralnym. Wyczuj aurę. Jeżeli nie możesz jej wyczuć podnieś rękę na odległość 30- 40 cm od ciała i skieruj ją dłonią do siebie. Zacznij ją zbliżać do ciała. W pewnym momencie poczujesz ciepło i mrowienie/lekkie odpychanie. To aura.
* Każ aurze zbliżyć się do krawędzi ciała fizycznego. Poczuj jak aura się zapada. Jeżeli nie dasz rady tego poczuć wyobraź sobie, że się kurczy.
* Sprawdź ręką jak daleko od ciała znajduje się aura. Poczujesz na ciele ciepło energii tkwiącej w dłoni - zignoruj to, skup się nie na cieple ale na lekkim odpychaniu. Aura powinna być nie dalej niż centymetr.
* Postaraj się przeniknąć dłonią (nie chodzi tu o dotknięcie dłonią ciała fizycznego, ale o wydłużenie ciała astralnego tak by możliwy był kontakt na odległość między np.: klatką piersiową a wnętrzem prawej dłon* przez aurę i dotknąć energii wewnątrz swego ciała astralnego.
* Odsuń rękę od aury i nie próbuj więcej dotyku! Teraz bowiem uaktywnisz tarczę. Każ tarczy wysysać wszystko co jej dotknie. To podobnie jak pożywianiu się, ale skupiasz się tylko na aurze i nie ciągniesz energii w głąb.
Kontakt z dobrze uaktywnioną tarczą ssąca jest bolesny i może się skończyć poważnym uszkodzeniem ciała astralnego. Nie próbuj tego na własnej ręce.

Tarcza odbijająca:
* Wykonaj czynności z podpunktów a-e z poprzedniego ćwiczenia
* Wyobraź sobie, że powierzchnia aury jest lustrem, które odbija wszelkie astralne wpływy.
* Spróbuj się dotknąć, zrobić link, przekazać energię. Umacniaj tarcze dopóki szczelnie nie odgrodzi cię od tych wpływów. Możesz też trenować z drugą osobą.
- Kokon:
* Usiądź wygodnie lub połóż się. Wycisz się.
* Wyobraź sobie, że twoje ciało otacza szczelny przeźroczysty kokon, który twardnieje i odcina cię od świata zewnętrznego.
* Spróbuj przebić tarczę. Możesz trenować z kolegą.

Link:
Link to połączenie
astralne. Umiejętność ustanawiania linku jest konieczna w wampiryzmie energetycznym. Dobrze jest mieć świadomość, że taki link jest ustanowiony lub, że ktoś się po ciebie podłączył.

Link 1. Kontakt bliski:
* Usiądźcie z partnerem niedaleko siebie, np.: naprzeciwko siebie.
* Wycisz się, odpręż.
* Podnieś dłonie i skieruj je wewnętrzną stroną w kierunku partnera, patrz się na partnera, nie dotykaj go jednak fizycznie.
* Każ swoim dłoniom wysunąć się w kierunku partnera (astralnie, włączasz zmysły astralne, czucie ciała astralnego) dopóty dopóki nie natrafisz na coś ciepłego/wywołującego mrowienie jakby elastycznego. Jednym słowem skanujesz w poszukiwaniu jego aury.
* Postaraj się pchnąć ręce jeszcze dalej, tak być się przecisną przez aurę. Ale uwaga nie można sobie wyobrażać darci i przecinania, tego typu wizualizacje mogą uszkodzić aurę.
* Gdy poczujesz silne ciepło, sygnał energetyczny, posmakuj go przez chwile i każ energii partnera obmyć cię. Energia dotrze do splotu słonecznego i nastąpi silny link.
* Wyobraź sobie, że odsuwasz się i zabierasz ręce z ciała partnera.
* Podnieś tarczę lustrzaną

Link 4. Kontakt daleki:
Ten typ kontaktu wymaga większego skupienia, nie widzisz tu swego partnera.
* Połóż się wygodnie i rozluźnij dzięki medytacji.
* Podnieś tarczę astralną, ale nie włączaj ani ssania ani lustra (jeżeli włączysz ssanie, twój kontakt będzie potraktowany jako atak, a jeżeli lustro, ciężej ci będzie połączyć się).
* Przypomnij sobie sygnał energetyczny/emocjonalny osoby, z którą się chcesz skontaktować. Wizualizuj ją.
* Skanuj w oparciu o wspomnienie.
* Jak dotrzesz do aury postępuj tak jak przy kontakcie bliskim, punktu e - h.

Dawanie energii:
Dawanie energii jest umiejętnością, którą należy opanować. Nie jest ona niezbędna, ale przydatna.
* Wycisz się, rozluźnij mięśnie.
* Każ energii zgromadzić się w dłoniach.
* Każ energii wydostać się z ciała i podążyć do celu. Odległość nie ma tu znaczenia. Ważne jest tylko by skupić się na celu i nie rozpraszać.

Pobieranie energii:
Pobieranie energii jest umiejętnością sine qua non dla wampira energetycznego. Oczywiście wampiry robią to często nieświadomie, szczególnie wtedy gdy są na etapie budzenia się. Dobrze jest jednak wiedzieć na czym to polega i wytrenować tę umiejętność, również po to, by móc się powstrzymać przed wampiryzowaniem tego kogo nie chcemy wampiryzować...

Kontakt bezpośredni:
Najłatwiej jest wysysać osobę w której pobliżu akurat się przebywa. Chociaż, nie zawsze. Jak już podkreślałem niekiedy zbyt duża bliskość jest krępująca i wampir nie może wyciszyć swego ciała fizycznego, by ciało astralne mogło 'dojść do głosu'.
* Usiądź koło dawcy na przykład w autobusie lub na wykładzie.
* Postaraj się o ile to możliwe, wyciszyć się. Możesz zamknąć oczy i udawać drzemkę (nie polecam na wykładzie!). Wyczuj swoje ciało astralne.
* Skup się na tej części ciała astralnego, która znajduje się w najbliżej dawcy, zacznij skanować w poszukiwaniu aury dawcy.
* Po dotarciu do sygnału energetycznego dawcy przeciśnij się prze aurę.
* Pociągnij siła woli energię do siebie. Poczujesz przypływ ciepła od strony dawcy (ale gdy dotkniesz swego ciała by to sprawdzić, okaże się, że temperatura nie jest tam wyższ*. Kieruj energię w kierunku splotu słonecznego. Zamiast ciągnąć energię, możesz się po prostu otworzyć od strony dawcy. Ciało astralne wampira działa jak gąbka.

Zalety tłumu:
* Postaraj się wyciszyć, jeżeli siedzisz, udaj, że śpisz, jeżeli idziesz zwolnij i zejdź z drogi spieszącym się.
* Wyczuj swe ciało astralne.
* Otwórz się. Każ swemu ciało astralnemu zachowywać się jak gąbka. Po kilku chwilach zaleje cie energia różnego rodzaju.
* Podnieś tarcze astralną lustrzaną by zakończyć pożywianie się.

Skanowanie aury:
Skanowanie aury to skupianie zmysłów astralnych na aurze i skanowanie jej smaku. Może to być wstęp do ataku lub leczenia. Ma to na celu albo lepsze uchwycenie sygnału energetycznego, co umożliwi później przebicie się przez aurę, albo odnalezienie ran, pęknięć w aurze i przystąpienie do ich leczenia.

Skanowanie 1. Leczenie ran ciała astralnego:
* Usiądź wygodnie lub połóż się.
* Zamknij oczy. Zacznij skanowanie aury od głowy i przesuwaj się powoli aż do stóp. Skup się na aurze, poczuj jej elastyczność. Niestety ręce tutaj nie pomogą... Trenuj, aż poczujesz aurę "od środka".
* Jeżeli napotkasz opór, skan nie będzie chciał się przesuwać lub poczujesz ból/dyskomfort, skup się na tym miejscu i każ przeszkodzie się rozpuścić. Jeśli to nie wyjdzie - wyobraź sobie, że przeszkoda się rozpuszcza - użyj wizualizacji. Nie przesuwaj się dalej dopóki czujesz opór.

Skanowanie 2. Zdejmowanie blokady:
* Przeprowadź czynności od a-c z poprzedniego ćwiczenia.
* Wyrzuć energię, która odpowiedzialna była za blokadę poza ciało. Jeżeli okaże się to niemożliwe, każ się jej rozpuszczać (i czuj to), aż do
momentu gdy zniknie jej sygnał.
* Skieruj w miejsce, gdzie była blokada energię z innych części ciała, np.: z dłoni.
* Zapamiętaj sygnał energetyczny blokady jest on taki sam jak sygnał rzucającego zaklęcie wroga.

Podstawy leczenia energią:
Energią można leczyć. Można zdejmować różnego rodzaju blokady, dzięki czemu można przywrócić niczym nie skrępowany ruch energii wewnątrz ciała astralnego. Za pomocą energii można również leczyć migreny i stany bólowe oraz np. kolkę.
* Każ pacjentowi usiąść lub położyć się (ale tak być miał do niego łatwy dostęp i nie musiał przyjmować niewygodnych pozycj*.
* Rozluźnij się i wycisz. Usuń zdenerwowanie i tremę. Nie staraj się za wszelką cenę wykazać! Nawiązywanie linku trwa czasem długo.
* Zeskanuj aurę pacjenta w poszukiwaniu chorych miejsc i utwórz link w tych miejscach.
* Wyssij negatywną energię z miejsc chorych.
* Skieruj swą energię w miejsca chore i każ jej rozpuścić ewentualne resztki energii negatywnej.
* Wyrzuć z siebie lub rozpuść negatywną energię.


Wampiryzm emocjonalny jest łatwiejszy w opanowaniu ponieważ polega jedynie na wchłanianiu emocji.
Trening powinien zacząć się od wnikliwej obserwacji siebie - jakich emocji potrzebuje się najbardziej, co najbardziej podnieca i ładuje. Najlepiej wybrać sobie jednobiegunowa grupę emocji - wtedy stosując pewne chwyty osiągnie się zawsze coś z tego zakresu. Oczywiście, jeśli ktoś umie generować emocje i energie, to nakarmi się każdego rodzaju reakcjami, spotkałem się jednak osobiście z teoria, że negatywne emocje są bogatsze w energie, bardziej gęste. Jednak łatwiej jest wybrać - albo pozytywne, albo skrajnie negatywne. Potem trzeba przemyśleć, w jakich sytuacjach takie emocje powstają, bo przecież ten sam rodzaj odczuć można spowodować w różnoraki sposób.
Następnym krokiem jest ułożenie sobie taktyki działania - trzeba skorelować upragnione emocje z sytuacjami, w których można je otrzymać, przeanalizować charakter i słabości oraz mocne strony osoby, którą chcemy się karmić, i przekonać się, czy osoba reaguje w upragniony przez nas sposób, jeśli nie - albo ćwiczyć na niej dalej, albo poszukać łatwiejszego źródłaTrzeba wnikliwie słuchać, poznawać swojego dawce, zapamiętywać jego lęki, radości, pragnienia. W byciu emocjonalem pomaga empatia.
Na koniec pozostaje aranżowanie odpowiednich sytuacji - to znaczy w miarę częsty kontakt, rozmowy, telefony, maile - nie można tego kontaktu utracić. Chyba, że wystarcza nam spontaniczne, okazjonalne sytuacje - typu IRC, chat, krótka wymiana zdań na ulicy, w klubie (z tym, że krótkie sytuacje są dobre dla uzyskania czyjegoś gniewu, zaskoczenia, szoku, zdenerwowani*.
Jeśli potrzebujemy podziwu, miłości, uwagi, zachwytu - pokazujemy się osobie jako niezwykła istota pełna talentów i zalet, piękna i silna. Narzucając swój wizerunek możemy mieć pewność, że odniesie to sukces. Zresztą skuteczne "wbicie" się w czyjś życiorys jest pomocne dla każdego rodzaju wampira, niezależnie czego on szuka w dawcy - wiec zasada numer jeden - przyzwyczaić, uzależnić kogoś, nawet rozkochać w sobie, obiecywać nie wiadomo co.

[Obrazek: kudapyrbanner2.jpg]

AVE JA!
Sagittariis Offline
Luna

Posty: 112
Dołączył/a: 03 2012
RE: Jak zostać wampirem - poradnik i ćwiczenia 11.04.2012, 13:53    #2

hyyh. ;p Fajny temat. ; )

Proszę o rozwijanie wypowiedzi - kolejne takie posty będą usuwane - Marcelo
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.04.2012, 15:13 przez Marcelo.)
Evell Offline
Czarownica
Administratorzy
*******

Posty: 452
Dołączył/a: 02 2012
Reputacja: 52
RE: Jak zostać wampirem - poradnik i ćwiczenia 11.04.2012, 14:16    #3

Czy możecie rozwinąć tę myśl? Czy koś z Was spotkał w takim układzie wampira? Jakiś konkretny przykład , sytuacja?

The Tarot Reader
Kuźdapyr Offline
Atomowy Mag

Posty: 105
Dołączył/a: 03 2012
Reputacja: 7
RE: Jak zostać wampirem - poradnik i ćwiczenia 11.04.2012, 14:55    #4

Ja spotkałem, i ciągle spotykam ich wielu. Opisując sytuacje w jakich miałem do czynienia z takim wampirem musiałbym się zagłębić nieco w swoją prywatność, ale dobra niech będzie. Kilka miesięcy temu (WeRR nie obraź się), byłem z inną dziewczyną. Jej mechanizmy działania opierały się początkowo na wykreowaniu siebie w patowej sytuacji (patologia w rodzinie, łykanie tabletek, cięcie się, bicie itp, wszystko pięknie ukoloryzowane). Wtedy jako że nie pozwolę by moi znajomi cierpieli takie męki rzuciłem się ślepo do pomocy, wysyłałem megadżule energii (wtedy po raz pierwszy odkryłem że umiem działać na odległość), udzielałem tyle wsparcia ile się dało. Z czasem wiadomo, zrodziła się miłość i takie tam Happy No i koleżanka stopniowo zaczęła sie interesować wampiryzmem, kręciło ją to, z czasem nawet gdy z nią gadałem czułem się słabo i aura mi się rozwalała, a z kolei ona czuła się ''najedzona'' i pełna energii. Później jak się okazało między nami ustanowiło się łącze astralne którym całe moje paliwo i energia spływała ode mnie do niej. Rezultat oczywisty, ja w melancholii, a ona w euforii. Co ciekawe, jak się później okazało, sytuacja domowa koleżanki przez nią przedstawiana uległa nagłemu polepszeniu kiedy z nią ostatecznie zerwałem kontakty. Z kolei ja poczułem się wtedy jak po wyjściu na świeże powietrze, miałem energię i siłę do jakiegoś tam dukania w ezo. Wniosek jest więc prosty, iż domowe patologie były sztuczką do przykucia uwagi. Obecnie owa osoba ani trochę nie uskarża się na dom, bowiem przyjęła taktykę robienia zamieszania wokół siebie, co niewątpliwie generuje energie, które potem może zebrać. To tak pobieżnie. Inny przykład to np moja ciotka do której chodze na korki z matmy Happy

[Obrazek: kudapyrbanner2.jpg]

AVE JA!
Anariela Offline
Zbuntowany Anioł

Posty: 92
Dołączył/a: 04 2012
Reputacja: 20
RE: Jak zostać wampirem - poradnik i ćwiczenia 13.04.2012, 10:18    #5

Poradnik z pewnością obszerny i zapewne pomocny, gdyby ktoś chciał zostać wampirem czy to energetycznym, emocjonalnym itp. Zastanawia mnie jedna fakt, czemu ktoś miałby to robić. Żerowanie na drugim człowieku niczym pasożyt... Rozumiem, różne sytuacje spotykają ludzi i niekiedy jesteśmy zmuszeni czerpać energię z innego źródła, jednak podobno bardzo ciężko jest się od tego uwolnić. To jak narkotyk - raz weźmiesz, drugi raz, sądzisz, że masz nad tym kontrolę a tak naprawdę nie możesz przestać.

Według mnie takie zachowanie jest po prostu niemoralne i zostaje jako skaza na honorze danej osoby.

Uwierz w Anioły, nawet jeśli ich skrzydła są czarne
Uwierz w Diabła choćby na jego rogach spoczywała płonąca aureola

[Obrazek: 66749888.jpg]
Evell Offline
Czarownica
Administratorzy
*******

Posty: 452
Dołączył/a: 02 2012
Reputacja: 52
RE: Jak zostać wampirem - poradnik i ćwiczenia 13.04.2012, 11:59    #6

To jest niemoralne ale skoro ludzie są zdolni do kradzieży w świecie materialnym to takie zaczerpnięcie energii - "przecież nic mu nie będzie" albo "tylko troszeczkę" - tym bardziej może mieć miejsce w naszym niemoralnym świecie. Ile jest zła na świecie przecież.

The Tarot Reader
Sagittariis Offline
Luna

Posty: 112
Dołączył/a: 03 2012
RE: Jak zostać wampirem - poradnik i ćwiczenia 13.04.2012, 12:01    #7

Miałam do czynienia z jednym wampirem energetycznym, który okazał się nawyraz wredny. (Użyła bym innego słowe, lecz ze względu na kuluture takie wybrałam.)
Kuźdapyr Offline
Atomowy Mag

Posty: 105
Dołączył/a: 03 2012
Reputacja: 7
RE: Jak zostać wampirem - poradnik i ćwiczenia 14.04.2012, 15:46    #8

Zauważcie że w świecie od zawsze tak było, że jedna istota żerowała na drugiej, człowiek wyzyskiwał człowieka, spójrzcie zresztą na świat zwierząt, cały czas przecież jedne zżerają drugie, z kolei te będą zjedzone przez inne i tak dookoła Wojtek, a przetrwa najsilniejszy.

Jeśli chodzi o uzależnienie od wampiryzmu to tak, można się od tego cholernie uzależnić, a to dlatego że żerując na gotowej, przetworzonej energii od innych nasze ciało energetycznie przestaje czerpać i przerabiać energię z otoczenia, Ziemii, Słońca itp. bo ma gotową podaną na talerzu. To tak jakby kogoś, kto przyjmuje latami od urodzenia dożylnie glukozę nakarmił gwałtownie chlebem, kiełbasą itp. Jego organizm nie umiałby tego przerobić i przetrawić, co miało by zapewne przykre skutki gastryczne...

Ale z drugiej strony jeśli ktoś nam jakoś zbyt mocno szkodzi, nienawidzimy kogoś cholernie lub jesteśmy atakowani to wampiryzm może też posłużyć jako forma ataku na tego kogoś.

[Obrazek: kudapyrbanner2.jpg]

AVE JA!
Resner Offline
Czuwający
Zarejestrowany
***

Posty: 349
Dołączył/a: 03 2012
Reputacja: 46
RE: Jak zostać wampirem - poradnik i ćwiczenia 25.04.2012, 10:47    #9

Dużo ludzi jest nieświadomymi wampirami.
Powiem więcej-każdy z nas wchodząc w konflikt z innym człowiekiem i wygrywając bierze jego energię. Zupełnie nieświadomie wszyscy są wampirami.
Bo ludzie mają potrzebę ssania (bez skojarzeń) np.dziecko czerpie mleko i energię od matki ssąc jej pierś.
Ten nawyk ludziom zostaje, tak więc przy wymianie uścisków dłoni automatycznie ten, który ma mniej energii pobiera ją od tego, który ma więcej. Nie potrzeba nawet kontaktu dotykowego.
Same spojrzenie, rozmowa,wymiana zdań a nawet krótka myśl i część energii wędruje ku tej osobie.
Znacie coś takiego gdy rozmawiacie z kimś i czujecie się osłabieni?
To jest właśnie wampiryzm niezamierzony.

Patrząc na to z naszej strony bierzemy to za kradzież.
Z ich strony to tylko próba uzdrowienia się, napełnienia swego układu energetycznego by móc funkcjonować.
Tak więc, wampiry to ludzie z poważną chorobą niewydolności ciała energetycznego.
Powinny nie tworzyć takich grup a trenować pobierać energię z otoczenia czy źródeł.

Wiem, że energia życiowa daje kopa-szczególnie cudza, już przetworzona, cudownie "słodka"...
Sam też kiedyś wpadłem w tą pułapkę. Pobrałem nieco energii od kolegi, który "pożywiał się" innymi. Bardzo trudno powstrzymać. To jest jak narkotyk.
Bardzo szybko twój układ energetyczny przestanie w ogóle pracować, bo będziesz pobierał energię od innych-już przetworzoną, więc nie ma żadnych prac.
Potem będziesz coraz bardziej głodny energii. Coraz więcej i więcej...
Docierasz do takiego momentu, że samo ssanie ci nie wystarcza i przeistaczasz się w zwierzę i stajesz się prawdziwym wampirem gotowym rozszarpać gardło każdej napotkanej osobie.
Dlaczego? Przecież wampiry to bajka...
Bo tu już wkracza choroba wywołana przez głód. Przestajesz myśleć, jesteś już prawie zwierzęciem, oszalałym z głodu.
To właśnie czyni ciebie prawdziwym wampirem.

GG -39549237
Blgan Offline
Przybysz

Posty: 1
Dołączył/a: 04 2012
Reputacja: 0
RE: Jak zostać wampirem - poradnik i ćwiczenia 27.06.2012, 00:33    #10

Mam pytanie, czy istnieją czynności lub ćwiczenia które pomagają w wyczuwaniu stanów i czynności zawartych w temacie? Chodzi mi między innymi o wyczuwanie energii. Jak to się objawia w codziennym życiu lub innych sytuacjach?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości