Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krwawy Księżyc
#1
Evin Nelis! Ostatnio, podczas nocy krwawego księżyca coś natchnęło mnie pozytywną energią, aby napisać o tym zjawisku i jego wpływowi na magię.

Gdy Słońce, księżyc i Ziemia znajdą się w jednej linii, nasza planeta rzuca na naszego satelitę cień, przez co później pod wpływem rozpraszanego światła wygląda na czerwony.

Jak wpływa na magię? Mroczna i chłodna energia idealnie nadaje się do zaklinania przedmiotów i tworzenia potężnych skupisk energii. Prawdopodobnie przydaje się w rytuałach, chociaż pewności nie mam. Co ciekawe, czerwony księżyc nie bez powodu nazywa się krwawym. Poza czerwoną barwą może oddziaływać na słabe umysły powodując agresywne zachowania, co można zaobserwować na przykładzie rozszalałych nietoperzy, które w ogromnych ilościach polują na ofiary. Doświadczeni magowie jednak, mogą tę energię wykorzystywać do własnych celów. Energia krwawego księżyca nadaje się do wielu rzeczy, dlatego też jej użycie pozostawiam Wam Uśmiech

Zachęcam również do przeczytania o superksiężycu i białym ogniu: http://www.forum.paramythology.pl/Temat-Biały-Ogień
Dziękuję za uwagę Uśmiech
Ψ      "Rób, albo nie rób. Nie ma próbowania"      Ψ
Odpowiedz
 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Czym jest ParaMythology?

ParaMythology.PL jest stroną zrzeszającą wszystkich miłośników zjawisk nadprzyrodzonych, ezoteryki i wierzeń. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł podyskutować na tematy dziwne i trudne.