Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Książki, które warto przeczytać
A ja dodam, jeszcze tu kilka tytułów, które oczywiście polecam :
1)David Pond "Czakry dla początkujących"
2)Ewgienij Kolesow "Wprowadzenie do magii"
3)-||- "Zasady Magii"
4)D.Jurriaanse "Wahadełko Praktyczne zastosowanie z instukcją użycia i 40 planszami"
5)Wolfgang Exel & Willi Dunl "Naturalne metody lecznicze"
6)Arcadius "Kurs Magii psychotonicznej"
"3 I wsjo resztę będe dodawał jak wpadnie mi coś ciekawego w łapencje
Król Pierogów, trefniś na dworze Cesarzowej Gron : ] Zazwyczaj udaje debila, raz płaczę, raz się śmieję. Nigdy nie odgadniesz kim teraz jestem. Jestem pierogiem o wielu twarzach ; ] Anioł
Odpowiedz
Polecam książkę « Piekło istnieje? Nowe fakty » - jest to propozycja dla osób które interesują się życiem po śmierci.Z pewnością każdego z nas albo większość interesuje ten temat. Jest to książka oparta na losach ludzi którzy przeżyli śmierć kliniczną i nie bali się się o tym opowiedzieć - w książce znajduje się dużo fotografii pokazujących zachowanie ludzi w czasie reanimacji.Każdemu z nas towarzyszy strach przed śmiercią i tym co będzie dalej - czy istnieje piekło ? Książkę znajdziecie na http://org-epost.com/pk/book5895374512.php
Autorem książki jest Robert Ruhra - zapraszam do lektury wszystkich którzy chcą rozwiązać zagadkę życia po śmierci
Odpowiedz
(01.04.2012, 11:55)Kershaw napisał(a):  Joseph Murphy - "Potęga podświadomości"

Książka pokazuje, czym jest podświadomość, jak działa, jak można ją wykorzystać i jak nieświadomie z niej korzystamy w życiu codziennym, oraz wiele innych rzeczy. Polecam.

Ostatnio sięgnęłam po tę książkę i zdecydowanie polecam. Jedna z lepszych pozycji nad którymi człowiek się później długo, długo zastanawia.
Odpowiedz
Witam Uśmiech Czy ktoś z Was czytała może książkę: http://www.czarymary.pl/p_891344_ukryte_...erzy_zieba ? Chcę ją kupić, ale wcześniej zależy mi na Waszych opiniach Uśmiech Podobno lektura jest mocna i wszystkie fakty są pokryte badaniami. Ukazuje nie co inne spojrzenie niż medycyna. Myślę, że warto ją mieć w swojej biblioteczce. Czy uważacie, że naturalne metody leczenia mogą przynieść skutki??
Odpowiedz
Wolfgang Exel & Willi Dunl "Naturalne metody lecznicze" czytałam ostatnio i to rzeczywiście fajna pozycja.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Czym jest ParaMythology?

ParaMythology.PL jest stroną zrzeszającą wszystkich miłośników zjawisk nadprzyrodzonych, ezoteryki i wierzeń. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł podyskutować na tematy dziwne i trudne.