Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mity o golfie
#1
Siema
Piszę tu, aby zaprzeczyć mitom związanym z golfem, jak również wzbudzić zainteresowanie tym sportem. Jednym z największych mitów, który krąży wokół golfa to koszty, chodzą plotki, że jest to sport dla ludzi majętnych, a tak naprawdę roczny koszt gry na polu golfowym to równowartość 7-dniowego wyjazdu w góry, a pierwsze kije można nabyć za 200-300 zł. Golf jest dla wszystkich, dzięki niemu kształtuje się nasz charakter, uczy szacunku do innych zawodników. Grając w golfa, trzeba się wykazać obrotnością i pomysłowością, przede wszystkim, kiedy trzeba uderzyć piłkę z piasku lub wysokiej trawy. Na polu są różne przeszkody i należy wykazać się dużym rozumem w ich ominięciu. Dzięki tej dyscyplinie nauczysz się pokory i nieustępliwości, bo nie da się uzyskać super wyników na początku gry. Potrzeba czasu i zacięcia, by piłka znalazła się w dołku w paru uderzeniach.
Jeśli masz ochotę się o coś spytać to pisz poniżej a postaram się odpowiedziećUśmiech
Zapraszam do związku golfistów tutaj: www.zwiazekgolfistow.pl
Odpowiedz
#2
Od jakiegoś czasu pragnąłem spróbować zabawy w golfika;p W jaki sposób nauczyć się grać? po ile jest lekcja? Czy opłaca się kupić swój kij na pierwszy raz? Gdzie znaleźć najbliższe pole golfowe??Uśmiech)

Zawsze miałem ochotę spróbować gry w golfikaUśmiech W jaki sposób nauczyć się grać? Ile kosztuje jedna lekcja? warto nabyć sprzęt na start? Gdzie znaleźć niedaleko pole golfowe??Uśmiech)
Odpowiedz
#3
Lekcje są od 100 do 300 za godzinę, ale starczy tylko jedna lekcja na start, a potem wszystko masz na ZGP za friko zwiazekgolfistow.pl/trening/lekcje-video.html Uśmiech Najpierw sprzęt można pożyczyć na polu golfowym za malutką opłatą, a kiedy Ci się spodoba, to możesz nabyć używane kije (osobiście zamawiałem ze strony:golfaukcje.pl). Pola, które jest najbliżej to super wyszukać w google;p Natomiast jeżeli masz trudność to w ZGP tobie pomogą umówić lekcje, rundę itd. (kontakt@zwiazekgolfistow.pl)
Odpowiedz
 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Czym jest ParaMythology?

ParaMythology.PL jest stroną zrzeszającą wszystkich miłośników zjawisk nadprzyrodzonych, ezoteryki i wierzeń. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł podyskutować na tematy dziwne i trudne.