Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nawiedzony dom w Miechowie (małopolska)
#1
Film zawiera galerie zdjęć obiektu który  był badany w 2011 roku. Na wielu zdjęciach widoczne wyraźnie są  orby, cienie. Ostatnie zdjęcie jakie zostało wykonane budzi największą grozę (widoczna twarz zjawy)
Historia jest autentyczna, zna ją każdy mieszkaniec Miechowa. W 1978 r. dokonano tam brutalnego gwałtu i strasznego morderstwa na 13letnim chłopcu. Morderca (Żurkowski) rozczłąkował ciało siekierą a następnie pochował części ciała na terenie posesji - głównie w piwnicach domu i ogrodzie.  Za swoją zbrodnie dostał dożywocie - jednak w ramach reformy wyszedł wcześniej.

Zwiad '17

https://www.youtube.com/watch?v=k1gjBQrHX_s
Odpowiedz
#2
Ciekawa sprawa, może się przywitasz? Jest odpowiedni dział.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#3
Wpadł i wypadł. Na początku literki idą za szybko, co prawda można zrobić sobie pauzę, ale chyba nie o to chodzi Uśmiech Ogólnie ciekawe, ale wolę te takie bardziej "live" bo nie zawsze mam czas czytać a jak ktoś coś mówi to takie bardziej przyciągające jest.  Uśmiech
Może wpadniesz przywitasz się, coś więcej o sobie napiszesz. Od kiedy się interesujesz takimi sprawami, jakie jest Twoje doświadczenie, jakiego sprzętu używasz?
The Tarot Reader
Odpowiedz
 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Czym jest ParaMythology?

ParaMythology.PL jest stroną zrzeszającą wszystkich miłośników zjawisk nadprzyrodzonych, ezoteryki i wierzeń. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł podyskutować na tematy dziwne i trudne.