chevron_left chevron_right
Zaloguj Zarejestruj

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

filter_list
Niefizyczne światy
Autor Wiadomość
demonek198989 Offline
Dziecko Indygo

Dołączył/a: 07 2012
RE: Niefizyczne światy 04.07.2012, 14:53    #11

(04.07.2012, 09:55)Riley napisał(a): Demonek sam z tego co czytam nie jesteś szczególnie uzdolniony. Masz tylko zapał. Nie podważaj autorytetu Enocha, on wie co i w jakiej ilości powinno nam/ Ci wystarczyć.

Nie zabronisz mi wypowiadania się na forum. Przedstaw swoje umiejętności, to pogadamy. Twierdzisz, że nie mogę się wypowiadać, bo mam mniejsze doświadczenie niż ty. A teraz powiedz mi: Co to ma do rzeczy? Czujesz się lepsza ode mnie i starasz się gnoić mnie w każdym wątku, w którym się wypowiem. Jeśli będzie tego więcej, naprawdę ktoś to zauważy. Nie mam nic do Ciebie, ale powiedz, dlaczego tak robisz?

Anariela napisał(a): Mój drogi. Opanuj najpierw podstawy, żeby upominać się o wiedzę z wyższych szczebli - takie jest moje zdanie

Nie rozumiem. Przecież, właśnie w tym artykule chcę zdobyć wiedzę, a wy nie pozwalacie mi na to.
P.S. To nie były pretensje Happy

Wracając do artykułu, oczywiście wiem, że niebezpieczne wymiary istnieją i nie powinienem się w nie zapuszczać, ale odnaleźlibyście dom, nie wiedząc gdzie on jest? Głęboko, to dosyś ogólnikowe wytłumaczenie Happy
Resner Offline
Czuwający

Dołączył/a: 03 2012
Reputacja: 46
RE: Niefizyczne światy 05.07.2012, 08:44    #12

Demonek ma rację Riley. Nie można nikogo traktować i osadzać z góry. To że szuka Wiedzy... sami kiedyś tacy byliśmy. I równie hardzi... co napawa mnie dumą jako jego Mistrza Uśmiech

Jednak tu Anariela ma rację. Nim zaczniesz eksplorować wyższe wymiary zajmij się tym i związaną z nim energetyką. Polecam użyć energetyzacji które tak ładnie opisałeś.

Dom jest "powyżej". Jak by ci to... a już wiem!
Wyobraź sobie ogromny słup podzielony na odcinki. Każdy odcinek to inne, wyższe wibracje które pną się ku górze ku jeszcze wyższym. I tam właśnie jest nasz Dom.
"Głębiny" to określenie tych planów w wymiarze które zamieszkują demony i podobne im istoty.

GG -39549237
Victoria Offline
Nowicjusz

Dołączył/a: 07 2013
Reputacja: 14
RE: Niefizyczne światy 09.08.2013, 16:37    #13

Resner Uśmiech ja sie wymadrzac nie bede ale powiem krotko- patrzac na "Etern" wydaje mi sie on przepiekny, te barwy przyciagaja wzrokowo. Anioł

Zycie juz takie jest, ze nigdy ci sie nie ukloni, dopoki ty pierwszy nie powiesz mu dzien dobry.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości