Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Okaleczone zwierzęta
#1
[Obrazek: verstuemelung.jpg]


Od kilku lat w Stanach Zjednoczonych znajduje się zwierzęta z bardzo poważnymi skaleczeniami. Zazwyczaj zwierzęta te, głównie bydło i konie, odnajdywane są z brakującymi tkankami bądź narządami. W większości tych przypadków stwierdzono, że zwierzęta nie mają nawet kropli krwi w swoim ciele, nawet tusz nie znalazł żadnego śladu krwi. Wygląda to tak, jakby ktoś manewrował tam precyzyjnie narzędziem chirurgicznym i wycinał kawałki tkanek. Inne pogłoski mówią, że nad miejscami zdarzeń widywano spodki i czarne śmigłowce. To jest powodem powiązania okaleczonych zwierząt z UFO, i stanowią jedną z największych zagadek. Czy jest możliwe, że kosmici dzięki tkankom i narządom naszych zwierząt próbują poznać życie ziemskie? Jaki mają zamiar wraz z poznaniem celu naszego życia? Chcą poznać jak można żyć na naszej planecie? Istnieje pytanie nad pytaniem, na które dzisiaj nie możemy sobie odpowiedzieć.
Inkwizycję czas zacząć!
Odpowiedz
#2
Jest wiele pytań dotyczących UFO,jedni w nie wierzą ,inni wierzą, a inni czekają na ich przybycie.Jedynie możemy mieć domysły.Kosmici mogą pobierać tkanki ze zwierząt,by je klonować lub wykonywać badania na nich.A może się nimi żywią... Może testują czy zwierzęta mogą żyć na innych planetach,w innych galaktykach by potem przenieść cały glob ludzkości do innego gwiazdozbioru.Oczywiście,że jest wiele kręgów na polach związanych z UFO,zabitych zwierząt,ale czy to na pewno UFO,a może jednak marne żarty ludzi z dużą wyobraźnią?
Odpowiedz
#3
jestem podobnego zdania jak Ines.Ma rację, mówiąc ze w zasadzie 70% zjawisk (jak nie więcej) to wytwór ludzkich rąk i zaplanowanie z umysłu.


Odpowiedz
#4
Racja, ludzie często podrabiają znaki UFO, by ich miejscowość zyskała sławę lub, by zrobić komuś głupi dowcip. Ale w artykule wyraźnie jest napisane, że przeprowadzone zabiegi były bardzo dokładne i musiano użyć narzędzi chirurgicznych, z resztą ciężko spuścić całą krew z zwierzęcia tak, by nigdzie dookoła nie było jej śladów, po co ktoś miałby to robić. Myślę, podobnie jak Szamanka i Krzysztof, że obcy zajmują się badaniami na organami wewnętrznymi, by dowiedzieć się na jakiej zasadzie pracują i do czego są nam one potrzebne, może próbują nasze zwierzęta klonować lub zasiedlić na innych planetach. A może robią kopie genów wszystkich mieszkańców ziemi, by wznowić populację planety po zagładzie?
Odpowiedz
#5
Jeśli są to istoty pozaziemskie, być może oni i ich planeta różnią się od nas wszystkim, może u nich funkcjonują inne pierwiastki, a narządy, które utrzymują ich przy życiu są całkowicie odmienne od naszych. My też lądując na innej planecie staralibyśmy się poznać jej budowę, a także budowę jej organizmów. I nikt nie zaprzeczy, że gdybyśmy znaleźli tam nieznane nam zwierzęta, to też byśmy je pocięli z chirurgiczną precyzją.
Możemy postawić sobie wiele hipotez na ten temat, a i tak każda wyda się logiczna Uśmiech

Wierzę, że gdzieś tam "w odległej galaktyce" (albo wcale nie tak odległej) istnieje cywilizacja :P
Nie ma prawa ponad Czyń swoją wolę. (AL III:60) - Aleister Crowley
Odpowiedz
#6
Ten cały proceder ma nawet swoją własną nazwę, są to tak zw. "mutylacje". Czytałem kiedyś bądź oglądałem film dokumentalny, że USA podpisało z kosmitami umowę, dzięki, której oni mogą porywać te krowy i wiele innych kończąc na ludziach. Czy to prawda można tylko spekulować. Na pewno dużo tego typu relacji to ściema dla rozgłosu, jak z chupacabrą. na pewno i można znaleźć prawdziwe przypadki w internecie jak i tych mutylacji tak i chupacabry. Kwestia ostatnia to nawet, jeśli to prawda, to co z tym zrobić?
Powiem tak ,nie ma w życiu skrótów do nieba
Dla tych co życzą mi źle, nie ma wyrzutów sumienia
I nie mam takiej misji, żeby prostować Twe myśli,
Twoja opinia mi wisi, jak się nie podoba wycisz,
ty z mojej drogi zejdź, u mnie zero zrozumienia...
Odpowiedz
#7
rowniez zgadzam sie ze wiekoszosc to "wymysl" ludzki
Odpowiedz
 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Czym jest ParaMythology?

ParaMythology.PL jest stroną zrzeszającą wszystkich miłośników zjawisk nadprzyrodzonych, ezoteryki i wierzeń. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł podyskutować na tematy dziwne i trudne.