chevron_left chevron_right
Zaloguj Zarejestruj

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


filter_list
Opiekunowie duchowi – czy na pewno ?
Autor Wiadomość
Elza Offline
Nowicjusz

Posty: 54
Dołączył/a: 11 2012
Reputacja: 4
Opiekunowie duchowi – czy na pewno ? 19.12.2012, 11:52    #1

Tu dowiesz się na co zwracać uwagę i jak uczyć się ich rozpoznawać. Opiekun duchowy (przewodnik, anioł stróż) – nazywa się ich różnie. Jest to bezcielesna, kochająca i prowadząca nas oświecona istota na bardzo wysokim poziomie rozwoju. Opiekunami bywają Archaniołowie , Aniołowie lub czasami mówi się również "wniebowstąpieni mistrzowie".

Jakkolwiek ich nie nazwiemy mają oni ponadmaterialną formę. Można z nimi nawiązać kontakt, pomagają nam oni przerabiać nasze lekcje, zrozumieć ich treść. Lecz dzieje się tak tylko wówczas kiedy wyrazimy na to zgodę i poprosimy ich o działanie. I tu UWAGA: BARDZO POWAŻNIE ODRADZAM osobom będącym na początku ścieżki i nie mającym doświadczenia, ani wyrobionych "sensorów energetycznych" kontakty z "opiekunami". Kończy się to przeważnie opętaniem 2 stopnia lub przynajmniej podłączeniem do podświadomości i uszkodzeniem biopola.

Dopóki nie jesteś w stanie rozróżnić częstotliwości energetycznych życzliwie UCZULAM na jakiekolwiek eksperymenty ze światem astralnym oraz opiekunami. Uczulam, ponieważ wiele istot znajdujących się w astralu jest na tyle sprytnych, że potrafią podszywać się pod w/w opiekunów. Opiekuna duchowego można rozpoznać energetycznie w następujący sposób: Przyjemny, ciepły ucisk w splocie słonecznym lub tzw "motylki w brzuchu". Każda inna reakcja energetyczna objawiająca się przeważnie jako energia ciężka jest próbą inwazji energetycznej.

Fizycznie kontakt z opiekunem duchowym objawia się uczuciem głębokiej miłości i spokoju. W zależności od możliwości energetycznych człowieka, uczucie "miłego ucisku" w splocie słonecznym może czasami być lekko "pozytywnie bolesne". Świadczy to głównie o doskonałym połączeniu oraz czystości energetycznej danej osoby. Ten przyjemny ciepły uścisk energii miłości może występować również gdy znajdujemy się w obecności naszej bliźniaczej duszy, tzw. "twin flame". Gdy obydwie osoby są na odpowiednim poziomie rozwoju duchowego istnieje możliwość "połączeń" bez ograniczeń w czasie i przestrzeni. Po czym rozpoznasz, że padłeś ofiarą oszustwa?

Złe samopoczucie w jakiejkolwiek formie oraz tzw "mętny wzrok" to główne objawy opętania 2 stopnia. Poza tym, podłączenie do podświadomości objawia się najczęściej nagłą zmianą nastroju oraz nachodzącymi dziwnymi myślami. Mogę występować częste bóle głowy, zmęczenie, kłopoty z wybudzaniem się. W takich wypadkach należy niezwłocznie skontaktować się z DOŚWIADCZONYM egzorcystą lub osobą zajmującą się kosmoenergetyką. Odpowiadając na pytania: kadziedełka TU NIE POMAGAJĄ, są tylko środkiem łagodzącym objawy na krótki czas (i to nie wszystkie). Dlaczego niezwłocznie się kontaktować? Dlatego, że w takich przypadkach działa prawo reakcji łańcuchowej. Jedno podłączenie otwiera drogę do kolejnych, gdzie w przeciągu tygodnia może przylepić się do kilkudziesięciu istot energetycznych, a na początku mieliśmy tylko jednostkę.

.

Męczą mnie głosy których słowa są puste.
Drażnią spojrzenia, gdzie pycha we wzroku..
Szukam zwyczajnej ludzkiej prostoty - jasnej jak promień, ciepłej jak dotyk...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości