chevron_left chevron_right
Zaloguj Zarejestruj

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

filter_list
Pochodzenie duchowe :)
Autor Wiadomość
marian adonajski Offline
Nowicjusz

Dołączył/a: 09 2014
Reputacja: -4
RE: Pochodzenie duchowe :) 30.09.2014, 12:10    #41

(26.09.2014, 11:44)Arronax napisał(a): Że w Biblii zaciekawiłeś mnie w których ustępach jak coś możesz mi na PW powiedzieć jeżeli masz czas i ochotę oczywiście.
Ale czemu mamy dać się tak omamić? Co mielibyśmy wtedy zrobić innego? Większość nas ma nadzieje na życie po śmierci i życie wieczne. Chcemy tego, jest to podświadome "marzenie". Czyli członkowie rodziny, a oni raczej nie chcieliby dla nas nic złego.

Wedle Twoich przekonań co wtedy trzeba zrobić, żeby być takim świadomym obywatelem wszechświata?
Trzeba przestać wierzyć w boga ( w przewodnika duchowego,opiekuna,anioła ).
Trismegistos Offline
Mercurius ter Maximus
Zasłużeni

Dołączył/a: 03 2012
Reputacja: 36
RE: Pochodzenie duchowe :) 30.09.2014, 13:11    #42

Marian czyli w wieku ok. 50 lat pozbyłeś się Duszy (ducha który był w posiadaniu twojego ciała), więc czym teraz jesteś? Tylko nie pisz że człowiekiem bo jak większość wie człowiek to dusza (duch, czy wada w ewolucji itd.) plus zwierze :3

Jak poszło z leczeniem chorych ?? z księdzem ><
A i tak nie z tego tematu skoro kosmici tworzą duchy i zjawy to jak to jest że w nie wierzysz a co najlepsze jednego dotykałeś??
P.S Smutny ten twój awatar motyl a nie może latać :C

†aequam servare mentem †
marian adonajski Offline
Nowicjusz

Dołączył/a: 09 2014
Reputacja: -4
RE: Pochodzenie duchowe :) 30.09.2014, 21:01    #43

(30.09.2014, 13:11)Trismegistos napisał(a): Marian czyli w wieku ok. 50 lat pozbyłeś się Duszy (ducha który był w posiadaniu twojego ciała), więc czym teraz jesteś? Tylko nie pisz że człowiekiem bo jak większość wie człowiek to dusza (duch, czy wada w ewolucji itd.) plus zwierze :3

Była to obca dusza którą wypędziłem. Moja własna dusza została-z tą różnicą że stała się wolna. Nie masz racji-człowiek to zwierzę takie jak np. tygrys,wielbłąd,czy inne. Kim jestem teraz? Człowiekiem który posiada własną duszę.

Jak poszło z leczeniem chorych ?? z księdzem ><

Tak jak napisałem-uzdrawiałem chorych,aby sprawdzić czy jest to możliwe? Stwierdziłem że uzdrawiać może nawet królik baks. Uzdrowienie zależy tylko i wyłącznie od wiary uzdrawianego.

A i tak nie z tego tematu skoro kosmici tworzą duchy i zjawy to jak to jest że w nie wierzysz a co najlepsze jednego dotykałeś??

Napisałem że kosmici to nikt inny jak duchy,dusze,zjawy itp. Pomijając wymysły Amerykanów np. ( sekcja zwłok na gumowej lalce )

P.S Smutny ten twój awatar motyl a nie może latać :C
energieduszy Offline
Przybysz

Dołączył/a: 10 2014
Reputacja: 0
RE: Pochodzenie duchowe :) 30.10.2014, 22:41    #44

Witam wszystkich.

Ja badam ten temat pochodzenia Dusz od dłuższego czasu.

pochodzenie Duszy może być następujące:

*Ludzie z Linii Ewolucyjnej

*Anioły- upadłe Anioły

*Elfy Wysokiego Rodu

*Elfy Leśne

*Duchy Natury

*Smoki - w tym Kosmiczne Smoki

*Hobbici

*Wróżki

*Rusałki

*Ferie

*Krasnoludy

*Inne - w tym anunnaki-reptilianie i inni kosmici

Dodatkowo na pochodzenie Duszy nakładają się wzorce z innych Światów, i tak na przykład może być Dusza z pochodzenia Elficka a do tego mieć na przykład 20% wzorców Anielskich i do tego 15% LLE (Ludzie z Linii Ewolucyjnej).

Z tego powodu nie tak łatwo dotrzeć do pochodzenia swojej Duszy. To trochę tak jak na przykład z nakładką na internet explorer -maxthon , to jest niby maxthon i ja to widzę że maxthon ale jest to jednak nakładka bazująca na internet explorer - no taki sobie przykład , może nie za bardzo do wszystkich trafi.

Fiacik maluch, 126p z silnikiem od VW , no niby maluch , to widzimy a co w środku , na czym bazuje tego już nie widzimy.

Ja wykonuję analizy pochodzenia Duszy wraz z nakładającymi się wzorcami - ale okazuje się że nie dla każdego jest to dostępne, w niektórych przypadkach WJ (Wyższe Jaźnie , Siłą Wyższa, Opiekunowie Duchowi itd...) nie dają pozwolenia na takie badanie a w niektórych przypadkach pozwolenie przychodzi.

Jak ja sam sobie zaczynałem badać pochodzenie mojej Duszy to mi zeszło z pół roku na tym i bez większych efektów - dziś wiem że nie było to na wtedy dla mnie dostępne- nie było pozwolenia - nie byłem gotowy na takie informacje .

Więc na wszystko musi przyjść odpowiedni czas.

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie.

6.6 Zabrania się umieszczania w sygnaturze linków do innych stron internetowych (chyba, że pozwoli na to administrator).
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.10.2014, 22:43 przez energieduszy.)
Nirmay Offline
Przybysz

Dołączył/a: 01 2014
Reputacja: 0
RE: Pochodzenie duchowe :) 05.11.2014, 23:46    #45

(15.09.2014, 16:02)marian adonajski napisał(a):
(15.09.2014, 14:56)Arronax napisał(a): Tak a skąd wiesz?

Jeśli wyrzucasz z siebie obcą istotę-duszę wcieloną, to wiesz żyjesz-że jesteś ważny i wolny.

Bzdura. Istota świadoma to taka która posiada duszę, gdybyś nie posiadał duszy byłbyś warzywem. Według twojego rozumowania jesteś pusty w środku, narządy, mięśnie, mózg i tyle. Dusze istniały od zawsze, a w ziemskie wcielenia zaczęły się "wprowadzać" gdy powstało do tego odpowiednie ciało na pewnym etapie ewolucji człowieka.
Tygrys Offline
Przybysz

Dołączył/a: 11 2014
Reputacja: 4
RE: Pochodzenie duchowe :) 08.11.2014, 20:54    #46

Witajcie jestem nowy. Parapsychologia się zajmuje dłuższy czas, i mam duże rozeznanie w tych klimatach. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania, to chętnie odpowiem. Widzę ze w temacie jest dużo niejasności. Pozdrawiam.

Wiedza to kręgosłup cywilizacji
Arronax Offline
Nowicjusz

Dołączył/a: 04 2014
Reputacja: 1
RE: Pochodzenie duchowe :) 09.11.2014, 12:34    #47

Zawsze możesz napisać swoje przemyślenia i podzielenie się wiedzą z nami a my z chęcią je przeczytamy. I witamy Uśmiech.
Tygrys Offline
Przybysz

RE: Pochodzenie duchowe :) 15.11.2014, 19:27    #48

(09.11.2014, 12:34)Arronax napisał(a): Zawsze możesz napisać swoje przemyślenia i podzielenie się wiedzą z nami a my z chęcią je przeczytamy. I witamy Uśmiech.
Jeżeli potrafię to odpowiadam na zadane pytania. Poz.

Ifryt Offline
Przybysz

Reputacja: 3
RE: Pochodzenie duchowe :) 15.11.2014, 20:24    #49

Kiedy dusza człowieka połączy się z tak zwaną duszą wcieloną to budzi się w człowieku Bóg.
Tyle tylko że nie każdy z każdym chce się łączyć, bywa że są siebie niegodni i wtedy jest walka o dominację, człowiek jest wewnętrznie rozbity i niekompletny.
Tygrys Offline
Przybysz

RE: Pochodzenie duchowe :) 15.11.2014, 22:23    #50

(15.11.2014, 20:24)Ifryt napisał(a): Kiedy dusza człowieka połączy się z tak zwaną duszą wcieloną to budzi się w człowieku Bóg. Tyle tylko że nie każdy z każdym chce się łączyć, bywa że są siebie niegodni i wtedy jest walka o dominację, człowiek jest wewnętrznie rozbity i niekompletny.
Dusza która znajduje się w człowieku jest kompletna czyli, nad świadomość + świadomość + podświadomość. Nad świadomość czyli Jaźń, ( jest cząstką Stwórcy to my) - czyli jaki wniosek ze jesteśmy Bogami w fazie rozwoju. Jej miejsce znajduje się w czakramie serca. Świadomość znajduje się w umyśle i tam zarządza ciałem mając do dyspozycji 5 zmysłów podświadomość i zebrane i zagnieżdżone tam nasze myśli, czyli jest takim operatorem i on decyduje przeważnie, czyli takim przewodnikiem. Podświadomość znajduje się również w czakramie serca, jego zadaniem jest uczenie się, przechowywanie wszystkich zdobytych wiadomości, odpowiedzialne za wszystkie emocje kreatywność, siłę, jest ślepa, i wszystko bierze na poważnie. Bardziej ogólnie to; Jaźń to mądrość, świadomość to byt, podświadomość to siła. Wszystko stanowi jedność.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.11.2014, 22:26 przez Tygrys.)

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości