Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podróże Astralne
#1
Czyli tzw. podróże we śnie.

C.D.N.
Czy mieliście kiedyś doświadczenia opuszczania ciała we śnie? Albo inaczej po prostu jakiekolwiek poczucie wędrowania i po prostu kontroli nad snem?

Są do tego pewne ćwiczenia, powoli zaczynam się w to wdrażać.
Odpowiedz
#2
Jeśli ktoś na ten temat coś wie, to chciałbym się dowiedzieć co to są te marzenia senne? Tzn. co je wywołuje, gdzie się rozgrywają, kto je ogląda i czym patrzy na obrazy senne?
Odpowiedz
#3
"Marzenia senne" są to w najprostszy sposób mówiąc sny. Objawiają się jako obrazy (czasem nawet czarno-białe), dźwięki itp. Niektóre są bardzo realistyczne i wydaje ci się, jakbyś tam żył. Inne wydają się bez senesu. Jednak nawet ten bez sensu ma często ważne znaczenie. W XIXw. Zygmunt Freud stworzył tak zwaną "Psychoanalizę", która ma zajrzeć nam w głowy i wykryć stany lękowe.
Jakbym się pomyliła, proszę o poprawę Uśmiech
"Alea iac­ta est."
Odpowiedz
#4
(11.09.2014, 17:35)Shizuko.chan napisał(a):  "Marzenia senne" są to w najprostszy sposób mówiąc sny. Objawiają się jako obrazy (czasem nawet czarno-białe), dźwięki itp. Niektóre są bardzo realistyczne i wydaje ci się, jakbyś tam żył. Inne wydają się bez senesu. Jednak nawet ten bez sensu ma często ważne znaczenie. W XIXw. Zygmunt Freud stworzył tak zwaną "Psychoanalizę", która ma zajrzeć nam w głowy i wykryć stany lękowe.
Jakbym się pomyliła, proszę o poprawę Uśmiech

Dzięki ale nie odpowiedziałaś mi na moje zapytanie.
Odpowiedz
#5
Wiem c: Nie wiem dokładnie jak to powiedzieć; to jest u nas wrodzone. W sumie liczyłam na jakiś ratunek. Uśmiech
"Alea iac­ta est."
Odpowiedz
 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Czym jest ParaMythology?

ParaMythology.PL jest stroną zrzeszającą wszystkich miłośników zjawisk nadprzyrodzonych, ezoteryki i wierzeń. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł podyskutować na tematy dziwne i trudne.