Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie co do ld
#1
Witam, ostatnio czytałem jak sprawdzić, czy jest się we śnie, czy nie. Otóż zatyka się nos palcami i bierze się głęboki wdech - jeśli zrobimy wdech śnimy, jeśli nie to wiadomo, że to rzeczywistość. Mam takie pytanie do ludzi zajmujących się ld, oobe itp. jakie są jeszcze sposoby na to, żeby sprawdzić, czy się jest we śnie, czy nie. Potrzebuje także kogoś kto by mi podpowiedział dużo w tych kwestiach, bo już dawno chciałem osiągnąć oobe, ale zawsze strach wygrywał. Na zakończenia pozdrawiam.
Powiem tak ,nie ma w życiu skrótów do nieba
Dla tych co życzą mi źle, nie ma wyrzutów sumienia
I nie mam takiej misji, żeby prostować Twe myśli,
Twoja opinia mi wisi, jak się nie podoba wycisz,
ty z mojej drogi zejdź, u mnie zero zrozumienia...
Odpowiedz
#2
Możesz sprawdzić czy śnisz wszystkimi sposobami, jakie niemożliwe są do osiągnięcia w życiu, albo czymś, czego nie byłbyś w stanie zrobić w świecie prawdziwym (np. latanie).

Co do oobe. Wiedz, że nasza dusza podróżuje dosyć często. Jest to zupełnie normalne i niegroźne, coś jak jedzenie i picie dla ciała. Problem polega na świadomych podróżach. Początkowo może to przerażać (widzieć swoje ciało z perspektywy duszy). Później, w miarę częstych podróży, wszystko może wydawać się zupełnie normalne. Czasami też mogą zdarzać się różnie, niegroźne zdarzenia.
Inkwizycję czas zacząć!
Odpowiedz
#3
Jeżeli chodzi o kwestie sprawdzania sen, czy rzeczywistość, to zgadzam się z postem powyżej, wystarczy, że zażyczysz sobie unieść się w powietrze i już w zasadzie będziesz wiedział, ( ja tak zrobiłem), oprócz tego możesz spróbować "włożyć" rękę w ścianę, sprawdzić godzinę, która jest i zaraz sprawdzić jeszcze raz ( chodzi tu o to, że za drugim razem godzina jest znacznie inna niż powinna,) Sposobów jest cała masa możesz wygiąć łyżeczkę siłą woli. Mam nadzieję, że trochę Cię oświeciłem riddick Uśmiech
Odpowiedz
 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Czym jest ParaMythology?

ParaMythology.PL jest stroną zrzeszającą wszystkich miłośników zjawisk nadprzyrodzonych, ezoteryki i wierzeń. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł podyskutować na tematy dziwne i trudne.