chevron_left chevron_right
Zaloguj Zarejestruj

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


filter_list
REIKI I INNE SPOSOBY UZDRAWIANIA ENERGIĄ.
Autor Wiadomość
Sagittariis Offline
Luna

Posty: 112
Dołączył/a: 03 2012
REIKI I INNE SPOSOBY UZDRAWIANIA ENERGIĄ. 16.04.2012, 12:19    #1

Energia Reiki pochodzi od mistrza japońskiego Mikao Usui, który trwał w swoich poszukiwaniach tej energii przez 21 lat. Stosował różne treningi, po 21 latach otrzymał ten dar. Energia Reiki polega na nakładaniu rąk na ciało i podawaniu białej energii. Wiele ludzi posiada więcej energii od innych i dzięki temu mogą pomóc tym , którzy jej potrzebują. Ci ludzie z nadmiarem energii mogą wspomóc innych, ale muszą sami mieć bardzo czyste ciało fizyczne i energetyczne aby nie przekazywać brudnej energii. Taki człowiek powinien również pracować ze swoim energetycznym ciałem by powiększyć czakry i oczyścić meridiany. Sam musi przyjąć więcej z otoczenia tej energii. Wymaga to wiele pracy i treningu, nie wystarczy jakiś kurs czasami bardzo krótki aby móc być mistrzem Reiki jak to obserwuję dzisiaj.

Bardziej zaawansowana metoda to uleczanie energią kolorów - magnetyczne uzdrawianie kolorami. Ta metoda leczy choroby i pomaga powracać choremu człowiekowi bardzo szybko do zdrowia. Energetyzowanie za pomocą kolorów jest już wyższą sztuką uzdrawiania i umiejętności w dostarczania tej kolorowej prany. Nie jest to obojętne dla ciała jaki kolor się podaje. - Każdy kolor posiada inna wibrację i nieznajomość tematu może doprowadzić nawet do zniszczenia organu. Nie wolno też używać silnych kolorów. Magnetyzowanie kolorem to już duża sztuka uzdrawiania. Bardzo silną energią kosmiczną jest energia fioletowa. Zdolności przekazywania prany kolorowej leżą w ręku samego uzdrowiciela. Każdy ma swoją technikę.

Mamy też jeszcze wyższą wibrację od zwykłej fioletowej tz Boską Fioletową Energię, jest w kolorze lśniącym. Ja sama osobiście stosuję ją w połączeniu z kolorem indygo i turkusowym do niszczenia nowotworów. Trzeba jednak bardzo uważać jaki organ jest chory i jaki kolor powinien być zastosowany. Skuteczność uleczania kolorami zależy od uzdrowiciela, od niego właśnie zależy jakie energie potrafi ściągnąć z góry. Jest to też stopień rozwoju jego czakry korony i jak gruby posiada sznur duchowy, którym jest połączony ze Źródłem.

Również znana jest też prana złota. Mogą ją podawać tylko mocno zaawansowani uzdrawiacze. U tych ludzi ich ciało zmienia barwę na bardziej złotą. Mają mocno rozwinięte czakry, w tym silnie korony. W taoiżmie energia ta nosi nazwę "niebiańskiej". W Tao stosują bardzo zaawansowane techniki, aby otworzyć te energie. Nie polecam jej nikomu, ponieważ te techniki mogą uszkodzić ciało, jeśli to nie jest gotowe. Potrzebny jest również dobry nauczyciel. Hindusi nazywają ją "antakharana" lub też znana jest jako kolumna białego światła. Chrześcijanie nazywają ją "zstąpieniem ducha Świętego - biały snop światła i zlatująca biała gołębica. Widzimy takie symbole na wizerunkach Jezusa czy innych Świętych, jest to symbol zstąpienia na ta osobę Najwyższej Boskiej Energii.Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi Wyświetleń: Ostatni post
  Metody Uzdrawiania Energią. Sagittariis 0 1,154 16.04.2012, 12:29
Ostatni post: Sagittariis
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości