chevron_left chevron_right
Zaloguj Zarejestruj

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


filter_list
Sekret
Autor Wiadomość
Gron Offline
Kozioł vel Cesarzowa
Zasłużeni

Posty: 258
Dołączył/a: 05 2012
Reputacja: 47
Sekret 15.07.2012, 14:34    #1

SEKRET
The Secret (2006)


[Obrazek: 7222409.3.jpg?l=1226023529000]
Sekret istniał przez wieki w historii ludzkości. Został odkryty, pożądany, stłumiony, ukryty, utracony i ponownie odkryty. Polowano na niego, kradziono go i kupowano za ogromne sumy pieniędzy.
Fragmenty Sekrety znaleziono w tradycji mówionej, w literaturze, w religiach i filozofiach w ciągu wieków.

Pewna ilość wyjątkowych kobiet i mężczyzn odkryło Sekret, a przez to stali się jednymi z największych ludzi żyjących na ziemi. Wymieńmy tylko kilkoro z nich: Platon, Leonardo da Vinci, Galileusz, Napoleon, Hugo, Beethoven, Lincoln, Edison, Einstein i Carnegie.

Teraz po raz pierwszy w historii, wszystkie elementy Sekretu scaliły się w fenomen, zmieniający życie osób, które go doświadczą. W filmie i książce Sekret, Rhonda Byrne przedstawia nauczycieli współczesnych, którzy dzielą się tą specjalną wiedzą znaną do tej pory tylko kilku osobom. Wśród nich są niektórzy ze światowych liderów w dziedzinie biznesu, ekonomii, medycyny, psychologii, historii, teologii i nauki.

Człowiek-Cud” Morris Goodman opowiada swoją wzbudzającą szacunek historię, w jaki sposób wyzdrowiał z paraliżu korzystając z Sekretu. Dr Denis Waitley tłumaczy, w jaki sposób wykorzystywał różne aspekty Sekretu tranując olimpijczyków i astronautów wahadłowca Apollo, aby mogli osiągać nowe granice ludzkich możliwości. Doktorzy z dziedziny medycyny oraz fizyki kwantowej tłumaczą naukę ukrytą za Sekretem. Najlepiej sprzedający się autorzy i filozofowie tłumaczą, jak osiągnęli fenomenalny sukces używając Sekretu.

Sekret ujawnia niesamowite prawdziwe życiowe historie i wyznania zwykłych ludzi, którzy zmienili głęboko swoje życie. Stosując Sekret podają przykłady pokonania chorób, zdobycia wielkiego bogactwa, pokonywania przeszkód i osiąganie celów, które inny uważali za nieosiągalne.

Sekret pokazuje jak zastosować tą potężną wiedzę w naszym życiu w każdym jego odcieniu, począwszy od zdrowia a skończywszy na bogactwie, od sukcesu po związki. “Sekret” pokazuje, jak możemy dokonać konkretnych czynów. Udowadnia nam, że jesteśmy twórcami naszej rzeczywistości.

Sekret jest wszystkim o czym marzyliście … i jest teraz w waszych rękach.

Film do obejrzenia w FILMOTECE portalu ParaMythology
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.07.2012, 18:47 przez Gron.)
Polak Offline
Wtajemniczony

Posty: 176
Dołączył/a: 07 2012
Reputacja: 16
RE: Sekret 15.07.2012, 14:58    #2

Fajny film Uśmiech


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości