Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sekrety umarlaków - szokujące wiadomości!
#1
Wybitny, znany na całym świecie archeolog, badacz starożytnych cywilizacji Jonathan Gray natrafia się na coś szokującego: schowek pełen rzeczy, które nie powinny istnieć, nie powinny mieć miejsca. Przedmioty te były rozproszone po całym świecie i stanowiły zbiór zapomnianej wiedzy i zaskakującej technologii. Skarb ów stanowił bezcenną wartość. O wszystkim opisał w swojej książce „Sekrety umarlaków” - Dead Men's Secrets. Oto co w niej znajdziesz:

Astronomia: poznaj detale bieżących odkryć maszynowo ciętych i szlifowanych soczewek i reflektorów. Wykonanych z najwyższą precyzją, co przecież jest elementem teleskopów astronomicznych. To będą ostateczne dowody!

Medycyna: Transplantacja mózgu to szczyt osiągnięć neurochirurgii. Jednakże tak zapiski jak i zachowane rysunki wskazują na to, że były przeprowadzane przez wiele starożytnych cywilizacji w Peru, Indiach i Sumerii. Niemożliwe?

Sekrety umarlaków to zbiór ciekawostek oraz zagadnień odnośnie starożytnych cywilizacji. Szeroki zasób zaginionych informacji, wiedza, która wylania się z dna mórz, dżungli, piasków pustyni naszej planety… to ponad 1000 zapomnianych sekretów, o których nie mamy pojęcia. Poznaj ten świat jakiego wcześniej nie mogłeś znać, przykrytych kurzem czasu. Znajdź odpowiedzi na pytania, których niewielu z nas zna. Odkryj fakty historii starożytnych i zadziw nią twoich przyjaciół i znajomych. Serdecznie polecam książkę Jonathana Graya „Sekrety umarlaków”, która ukazała się na rynku wydawniczym w formie ebooka. Po raz pierwszy książki znanego badacza starożytności przetłumaczone na język polski. Poleca Wydawnictwo Psychoskok. Ostatnia jego książka „64 niewyjaśnione sekrety starożytności” zapoczątkowała cały cykl dotyczący starożytności, jaki niebawem ukaże się za sprawą Wydawnictwa Psychoskok.
Odpowiedz
 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Czym jest ParaMythology?

ParaMythology.PL jest stroną zrzeszającą wszystkich miłośników zjawisk nadprzyrodzonych, ezoteryki i wierzeń. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł podyskutować na tematy dziwne i trudne.