Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen o zdeformowanym zwierzęciu oraz o zębach ?
#1
Dzisiaj miałem złożony sen. Pamiętam z niego kilka szczegółów. Ale one nie są ważne, ważne jest to co było pod samym końcem snu. Zwierzęta. 2 różne dziwne zwierzęta ... pamiętam jedno z nich. Przypominało psa. Duże brązowe, i miało do tułowia doczepioną drugą głowę. Mniejszą, i była biała z białą szyją. Całość prezentowała się fajnie. To zwierze biegało po parkingu trochę po łące. Wyszedłem z okna aby wsiąść telefon i zrobić zdjęcie temu zwierzęciu gdyż nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziałem .

Oczywiście padło na tel który mam od jakiegoś czasu i który dość często wystąpił w moich snach Nokia n95 8GB. Tak samo jak w realu z telefonem coś się psuje i opcje przeskakują przez to nie mogłem wykonać zdjęcia ale włączyłem kamerę. I wtedy pojawiają się tajniacy. Przyjechali w czarnych samochodach, jeden z nich nagrywa poczynania zwierzęcia inne próbują go łapać mają ze sobą psa myśliwskiego który rzuca się na tajemniczego zwierzaka w końcu go dopadają. Jeden z tajniaków zauważa mnie. Ale i tak odjeżdżają.

Teraz następuje kolejna ciekawa kwestia. Jakiś element z domu ulega zniszczeniu przeze mnie, odlatuje temu czemuś głowa ... wtedy ja idę do łazienki i zauważam, że wypadł mi ząb ... do tego inne zęby są całe czarne i we krwi strasznie to wygląda. Wtedy się budzę.

Co może oznaczać ten sen ?
Wcześniej były jakieś głupoty jak jazda samochodem, gdzie widziałem małą kolizję, czy jak ja jechałem i wtedy nie mogłem zmienić pasa ruchu a jak go zmieniłem to mnie odrzuciło z niego z powrotem na ten na którym byłem czy znalezienie się w dole jakimś gdzie było dużo ludzi i mieli dowieść nowe zasoby śmieci ... - tak śmieci tak jak na śmietniku ... ;p

Kto zinterpretuje te wizje ? wtfDiabeł
Odpowiedz
#2
Jak dla mnie to tylko sen który jest zwyczajnym majakiem i nie należy się na tym skupiać. Każdy we śnie przechodzi najróżniejsze przygody, widzi rzeczy niezwykłe ale są one tylko wytworem wyobraźni. Rzeczy które są coś warte in są całym obrazem, a szczegółem. Do tego mają zwyczaj się powtarzać w sposób charakterystyczny.
Odpowiedz
#3
Zwierzaka widziałem w sobotę. Oglądałem film o eksperymentach nazieckich jak zrobili 2 głowego psa xD może stąd to się wzięło. Ale element powtarzający się to właśnie zawsze ten telefon i dość często element 'brak światła w domu' co świadczy o świadomym śnie, miałem coś takiego dzisiaj ...
Odpowiedz
#4
wiem że piszę kilka lat po fakcie xd.. aczkolwiek jest coś takiego jak sennik, i nie wszystkie sny są wytworem naszej wyobraźni..
co do tego psa i tajniaków, to mógł być majak, aczkolwiek jeśli chodzi o zęby we śnie.. Zwiastują nieszczęście, choroby a nawet śmierć kogoś bliskiego.. jeśli nadal tu zaglądasz, napisz czy w niedalekiej przyszłości po owym śnie, zdarzyło się coś dziwnego? o ile nadal to pamiętasz? Mruga2
Nie ma ziemskiej drogi pojmowania w którym kierunku zmierzamy,
Nie istnieje wiedza dokąd zmierzamy..
Odpowiedz
 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Czym jest ParaMythology?

ParaMythology.PL jest stroną zrzeszającą wszystkich miłośników zjawisk nadprzyrodzonych, ezoteryki i wierzeń. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł podyskutować na tematy dziwne i trudne.