Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sierociniec
#1
Sierociniec

[Obrazek: 7324829.2.jpg?l=1347252284000]

Laura spędziła dzieciństwo dorastając w sierocińcu, otoczona troskliwą opieką wychowawców i przyjaźnią dzieci, które były dla niej niczym bracia i siostry. Teraz, jako trzydziestoletnia kobieta, wraca w "rodzinne" strony wraz z mężem Carlosem i siedmioletnim synkiem, Simonem. Jej marzeniem jest ponowne otwarcie porzuconego przytułku i stworzenie ośrodka dla dzieci niepełnosprawnych.

Dom i tajemnicza okolica pobudzają wyobraźnię Simona – chłopiec zaczyna snuć nieprawdopodobne opowieści i wymyślać nie do końca niewinne zabawy... Sytuacja ta zaczyna bardzo niepokoić Laurę, tym bardziej, że przywołuje echa dawno zapomnianych, dręczących wspomnień z jej własnego dzieciństwa. Jest przekonana, że coś przerażającego kryje się w murach starego domu...
Odpowiedz
#2
Widziała ten film w kinie, wychodząc z niego słyszałam dużo negatywnych opinii na jego temat. Moje odczucia były takie: bardziej jest to dramat z elementami horroru niż sam horror. Ogólnie dobra fabuła filmu, akcja dobrze nakręcona. Film po polecenia.
Odpowiedz
#3
Widziałam go niedawno, nie czytałam wcześniej żadnych recenzji, więc na nic się nie nastawiałam ale jestem mile zaskoczona samym filmem. Jest ciekawy, można go polecić.
Odpowiedz
 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Czym jest ParaMythology?

ParaMythology.PL jest stroną zrzeszającą wszystkich miłośników zjawisk nadprzyrodzonych, ezoteryki i wierzeń. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł podyskutować na tematy dziwne i trudne.