Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sierociniec
Sierociniec

[Obrazek: 7324829.2.jpg?l=1347252284000]

Laura spędziła dzieciństwo dorastając w sierocińcu, otoczona troskliwą opieką wychowawców i przyjaźnią dzieci, które były dla niej niczym bracia i siostry. Teraz, jako trzydziestoletnia kobieta, wraca w "rodzinne" strony wraz z mężem Carlosem i siedmioletnim synkiem, Simonem. Jej marzeniem jest ponowne otwarcie porzuconego przytułku i stworzenie ośrodka dla dzieci niepełnosprawnych.

Dom i tajemnicza okolica pobudzają wyobraźnię Simona – chłopiec zaczyna snuć nieprawdopodobne opowieści i wymyślać nie do końca niewinne zabawy... Sytuacja ta zaczyna bardzo niepokoić Laurę, tym bardziej, że przywołuje echa dawno zapomnianych, dręczących wspomnień z jej własnego dzieciństwa. Jest przekonana, że coś przerażającego kryje się w murach starego domu...
Odpowiedz
Widziała ten film w kinie, wychodząc z niego słyszałam dużo negatywnych opinii na jego temat. Moje odczucia były takie: bardziej jest to dramat z elementami horroru niż sam horror. Ogólnie dobra fabuła filmu, akcja dobrze nakręcona. Film po polecenia.
Odpowiedz
Widziałam go niedawno, nie czytałam wcześniej żadnych recenzji, więc na nic się nie nastawiałam ale jestem mile zaskoczona samym filmem. Jest ciekawy, można go polecić.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Czym jest ParaMythology?

ParaMythology.PL jest stroną zrzeszającą wszystkich miłośników zjawisk nadprzyrodzonych, ezoteryki i wierzeń. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł podyskutować na tematy dziwne i trudne.