Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Starożytni kosmici
#1
Polecam Wam serdecznie, świetny program na Discovery.
Ostatnio oglądając go, wysnuliśmy teorię, że jesteśmy taką hodowlą kosmitów - w końcu poprawili nam rzekomo DNA.
W historiach wielu starożytnych cywilizacji przewijają się wątki "ludzi gwiazd" itp. Dziwne ptaki, latające pojazdy, dziwne istoty.
Ruiny w Peru zdają się dowodzić istnienia zatopionej bazy UFO, a indiańskie teksty opowiadają o podwodnych światach wspólnych dla ludzi i Obcych. Czy są dowodami istnienia kosmitów?
W tekstach biblijnych pojawiają się opisy skrzydlatych istot przynoszących posłanie z niebios. Twórcy programu próbują sprawdzić, czy anioły są jedynie wytworem naszej wyobraźni.
Autorzy programu zastanawiają się, czy tajemnicza Strefa Ciszy w Meksyku i płaskowyż Markawasi w Peru to pradawne bazy istot pozaziemskich na naszej planecie.


Program „Starożytni kosmici” bada najbardziej wiarygodne dowody odwiedzin Ziemi przez przybyszów z kosmosu w przeciągu ostatnich 75 milionów lat – od epoki dinozaurów, przez starożytny Egipt, po współczesne niebo nad zachodnimi pustyniami USA. Prastare rysunki naskalne dziwnych istot, przypominająca asfalt substancja w egipskiej piramidzie zrobiona ze szczątków niezidentyfikowanych stworzeń, masowe obserwacje UFO w Ameryce — to tylko kilka dziwnych tematów, jakimi się zajmiemy.

źródło
The Tarot Reader
Odpowiedz
#2
Radziłbym się przyjrzeć dokładnie każdej z istot, które przedstawiają starożytne artefakty i postawić pytanie, czy odwiedziło nas aż tylu kosmitów? Wiele różnorakich przedstawień dziwnych postaci możemy zobaczyć między hieroglifami itd. Wizerunki są bardzo różne w różnych częściach świata. Czy zatem są to ci sami kosmici inaczej zobrazowani przez ludzi, czy wiele różnych "plemion" kosmitów?

Wszystko to prowadzi do jeszcze większej ilości pytań. Może w starożytności mutacje i ewolucja działała szybciej i była bardziej widoczna, co wprowadziło takie rysunki do ich kultur?
Inkwizycję czas zacząć!
Odpowiedz
#3
Dla porównania wrzucam kilka fotek:

[Obrazek: WANDJINA_over-hang-ancient-aliens-29404904-1280-960.jpg]
[Obrazek: 192_ancient_aliens_5.jpg]
[Obrazek: tumblr_lyy5vn3o0w1qcy6fso1_500.jpg]

Gdzieniegdzie mogły to być mutacje - to niewykluczone, bo mało przypominają kosmitów, jednak z drugiej strony skąd takie kształty?
Chyba, że nasze wyobrażenie o kosmitach jest zupełnie mylne. Czy to możliwe?
The Tarot Reader
Odpowiedz
 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Czym jest ParaMythology?

ParaMythology.PL jest stroną zrzeszającą wszystkich miłośników zjawisk nadprzyrodzonych, ezoteryki i wierzeń. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł podyskutować na tematy dziwne i trudne.