Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szyszynka
#1
Witam! Sporo się ostatnio mówi o szyszynce - małym gruczole pośrodku mózgu. W tym temacie trochę o niej napiszę Uśmiech

Zacznijmy od tego, że szyszynka wpływa na siłę naszej woli i umysłu. Im bardziej jest ona zadbana tym lepiej można wykorzystywać nasz umysł do różnych ciekawych rzeczy (np. telekinezy).

SZYSZYNKA MOŻE SŁABNĄĆ
Niestety, ale tak jest.  Picie alkoholu osłabia szyszynkę. Oczywiście, jakieś piwko raz na jakiś czas dużo nie robi, ale jak ktoś pije kilka razy w tygodniu, to jest dosyć ciężko. Palenie tytoniu i jakichś dziwnych ziółek także ją osłabia.

SZYSZYNKĘ MOŻNA WZMACNIAĆ
Robienie czegoś, na co nie ma się zazwyczaj ochoty (w moim przypadku jest to pisanie tego artykułu XD), wzmacnia szyszynkę. Jest jeszcze ciekawa opcja jej rozwijania. Spożywanie surowego kakao sprawia, że szyszynka jest silniejsza, a także wspiera 3 oko. Niektóre ultradźwięki także mogą ją ulepszyć.

OD KIEDY WIADOMO O SZYSZYNCE?
Istnieje teoria, że Egipcjanie wiedzieli o szyszynce od bardzo dawna. Oko Horusa przez niektórych jest uważane za zapis tego, jak zyskać nadnaturalne moce. 
[Obrazek: szyszynka_2.jpg]

Tak naprawdę to tyle. Dziękuję za uwagę Uśmiech
Ψ      "Rób, albo nie rób. Nie ma próbowania"      Ψ
Odpowiedz
#2
Znalazłam informacje, że fluorek sodu zabija szyszynkę, robi się coś takiego jak marskość wątroby. Ponoć własnie występuje także w piwie.
The Tarot Reader
Odpowiedz
 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Czym jest ParaMythology?

ParaMythology.PL jest stroną zrzeszającą wszystkich miłośników zjawisk nadprzyrodzonych, ezoteryki i wierzeń. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł podyskutować na tematy dziwne i trudne.