Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ufo?
#1
Po pierwsze napewno nie jesteśmy sami w kosmosie ale to że ciągle do nas wlatuja statki to troche głupota i sianie paniki by być popularnym.Pewnie że raz na jakiś czas napewno statek przyleci ale napewno nie zobaczymy go. jesli kogoś uraziłem opinią to przepraszam


Odpowiedz
#2
Istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że gdzieś w kosmosie istnieją istoty podobne lub zbliżone do istoty ludzkiej. Jeśli chodzi o wlatywanie kosmitów w naszą strefę Ziemską to wątpię, by działo się to tak często. Nie jestem pewnie też, czy takie "zahaczanie" o Ziemię jest dla nich korzystne. Pewnie też poszukują życia poza sobą i dlatego sądzę, że prędzej staraliby się skomunikować, a nie obserwować, tym bardziej, że mamy gorszą technologię jeśli przyjąć, że mają spodki latające potrafiące przebyć takie odległości jak lata świetlne.
Inkwizycję czas zacząć!
Odpowiedz
#3
no i pewnie maja maskowanie okrętów skoro mogą latac na takie odległości


Odpowiedz
#4
Póki co fizyka nie potrafi wytłumaczyć czegoś takiego jak maskowanie bądź znikanie statku. Jeśli coś takiego posiadają to zapewne są bardzo rozwinięci.
Inkwizycję czas zacząć!
Odpowiedz
#5
nie koniecznie to tylko załamanie swiatła które już jest możliwe przy dobrej technice. A skoro maja statki, moga podróżowac w kosmosie to czemu nie moga mieć maskowania?wszystko jest możliwe ale nie dla każdego


Odpowiedz
#6
krzysztof903 - Może rozwiniesz swoje wypowiedzi? Nie widzę powodu dla którego cywilizacja wysoko rozwinięta chciałaby się przed nami maskować .

Odpowiedz
#7
dlatego żeby nas obserwować i sprawdzić jacy jesteśmy tak naprawde, czy faktycznie można nam zaufać


Odpowiedz
#8
Zaufać ? w jakiej sprawie ? ( sorki za taki krótki post ale pytanie jest dość konkretne )
Odpowiedz
#9
poto by stwierdzić czy nadajemy sie do współżycia z innymi istotami czy nie.A dlaczego? Gdyż skoro przyleca (a napewno nie bliskie okolice) to napewno musi być jakiś powód.A moim zaniem sa dwie możliwości albo by nas poznać lub poprostu poszukuja nowego miejsca na osiedlenie sie.


Odpowiedz
#10
"Do współżycia z innymi istotami" to chyba nie trzeba długich obserwacji żeby stwierdzić że w żadnym bądź razie nie nadajemy się , dlaczego ? :Technologicznie jesteśmy nie bardzo rozwinięci ( w porównaniu do cywilizacji która jest w stanie pokonać lata świetlne ) ,a technikę którą już posiadamy bez większych skrupuł używamy przeciwko własnemu gatunkowi a co dopiero gdyby przyszło nam walczyć kosmitami. Miejsce na osiedlenie się - Tak to może być dobry powód , ale nie wyjaśnia tego całego "maskowania". Czy myślisz że moglibyśmy być dla nich jakąkolwiek przeszkodą w drodze do celu ?
Odpowiedz
 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Czym jest ParaMythology?

ParaMythology.PL jest stroną zrzeszającą wszystkich miłośników zjawisk nadprzyrodzonych, ezoteryki i wierzeń. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł podyskutować na tematy dziwne i trudne.