chevron_left chevron_right
Zaloguj Zarejestruj

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


filter_list
Wielki spisek
Autor Wiadomość
Polak Offline
Wtajemniczony

Posty: 176
Dołączył/a: 07 2012
Reputacja: 16
Wielki spisek 27.05.2014, 17:40    #1

Wielki spisek
Obecnie jesteśmy świadkami wielkiego spisku, który miał obiać cały świat. Przybliżę trochę tę sprawę. Otóż obecnie żyjemy w Unii Europejskiej, Polska ,jak inne kraje ,są w rzeczywistości tylko eurostanami. Po podpisaniu Traktatu Lizbońskiego UE zyskało osobowość prawną czyli jest państwem.
Jak wiadomo 70% prawa w Polsce jest już wydawane w Brukseli ,a nie w Warszawie. Władze unijne są to wyjątkowo zjadliwe osobniki. Wszyscy przewodniczący UE to komuniści wszelkich rodzajów. Są to ideowcy czyli nie robią tego dla pieniędzy tylko po to by wprowadzić swoje idee. W co oni wierzą ? W co wierzyła lewica za czasów ich młodości? Wierzyła w postulaty Klubu Rzymskiego. Można je znaleźć bez problemu w Internecie. Krótko mówiąc wierzyli oni wtedy ,że trzeba powstrzymać rozwój ,bo inaczej zabraknie nam wody ,ropy naftowe, gazu, powietrza i zapanuje potworne globalne ochłodzenie i epoka lodowcowa. Jedyne co może nas uratować to zatrzymanie rozwoju na świecie. To właśnie jest realizowane przez m.in. p. Barosso i jemu podobnych federastów. Jednak budują to tylko w UE. Jakiś czas temu podpisywano Traktat z Kioto o emisjiCO2. Miał on wprowadzać limitu dzięki ,którym będzie możliwe zahamowanie rozwoju na Ziemi. Jednak po za UE i paroma krajami wyspiarskimi nikt tego nie podpisał. Wtedy uświadomili sobie ,że nie wygrają. Od tej pory UE jest sparaliżowane. Stracili wiarę w powodzenie swojej misji. Jeszcze nie tak dawno organizowano szczyty unijne ,spotkania itp. Teraz nic takiego się nie dzieje. Mózg UE jest sparaliżowany, po za głupotami w stylu pojemność spłuczek i wędzenie nic się nie dzieje. Ponadto dochodzi liczna imigracja z krajów arabskich. UE dogorywa, to już podrygi trupa. Przez rządy tych ludzi UE umiera 900 mld € zostaje wyrzucone w błoto na walkę ze zmianami klimatu. Te pieniądze są stąd że płacimy za paliwo, gaz i energię wielokrotnie więcej niż reszta świata.
Jesteśmy świadkami całego spisku, jak i najprawdopodobniej będziemy świadkami upadku tego spisku. Wszytko rozchodzi się w szwach. Do głosu dochodzą liczne ugrupowania uniosceptyczne. We Francji , UK i Węgrzech zdecydowanie wygrywają partie unioscepryczne, a Polsce ,Danii, Włoszech ,Niemczech i Czechach dochodzą do głosu. Jest szansa na to ,że uda się obalić rządy tych federastów i uniokratów. Trzeba powrócić do zasad z czasów kiedy nasza cywilizacja rządziła światem. Pisałem już w podobnych tematach zbliżone rzeczy więc nie będę się powtarzać.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości