Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany w DNA
#1
Żyjemy w dziwnym czasie, niektórzy twierdzą, że w jednym z najgorszych. Ale są też tacy, którzy mówią, że jest najlepszym ze wszystkich dotychczasowych.

Wszystkie te informacje, które zamieszczam poniżej są zebrane od 23 proroczych głosów i dotyczą wielkich zmian na planecie Ziemi. Najważniejszym wydarzeniem będą zmiany w ciele człowieka.

W ciało człowieka wnikają nowe kosmiczne energie, które powodują metamorfozę komórkową. Czy ktoś wierzy, czy nie, ludzkie ciało ulegnie dużym zmianom. Przeskok Ziemi z trzeciego wymiaru poprzez czwarty do piątego będzie miał wielki wpływ na samego człowieka. Potężna fala światła nadciągająca na Ziemię przemieni w mocnym stopniu człowieka nie tylko duchowo, ale również fizycznie, emocjonalnie i mentalnie. W ludzkich ciałach nastąpi transformacja. Ukaże się wyższa ludzka jednostka.

W człowieku nastąpią wielkie wewnętrzne zmiany, nowe kombinacje elementów chemicznych, zmiany w DNA i w chromosomach. Zmiany te będą trwałe.

Różne są wersje na temat zmian w ciele. Wielu twierdzi, że są wynikiem eksperymentów wykonywanych na ludziach przez inne cywilizacje kosmiczne. Oglądamy na ten temat dużo filmów, czytamy dziwne informacje o porwanych przez UFO i prowadzonych na nich doświadczeniach.

Ale największą prawdą jest fakt, że nadciągająca nowa fala światła i mocniej wibrująca energia wnika do struktur DNA człowieka.

Dwie nitki DNA ewoluują do dwunastu, a nawet do czternastu. Każda z nitek koresponduje z energią czakr wewnątrz i na zewnątrz ciała. Kiedy nastąpi całkowity rozwój i połączenie nici, ludzkie ciało będzie mocniej wibrować i przyjmować silniejsze kosmiczne energie. Tego rodzaju zmiany potrzebują czasu. Generalnie biorąc potrzebne jest siedem lat, aby otworzyć ten proces na właściwy poziom i zmienić mentalność takiej jednostki.

Nowy poziom zdolności będzie się wyłaniał i klarował wśród nowych energii poprzez wielkie zamieszanie i chaos w zależności od osoby. Rozwiną się mocno ciała emocjonalne i mentalne. Duża wrażliwość człowieka tworzona przez nowe i silne energie budzi wielkie emocje, nowe czynniki chemiczne wywołują proces transformacji.

ZMIANY CIAŁA
(notuje się zmiany w 22 różnych dziedzinach ciała)

1. Bóle ciała i bóle głowy
2. Zmiany w komórkach ciała
3. Zmiany koloru skóry
4. Zmiany kształtu ciała
5. Zmiany w systemie endokrynologicznym i w centralnym układzie nerwowym
6. Zmiany w jedzeniu i piciu
7. Biegające po całym ciele energie
8. Zapotrzebowanie na ruch, gimnastykę, jogę, medytację
9. Zmiany oczu
10. Zmiany paznokci
11. Zmiany włosów
12. Zmiany czaszki głowy i w mózgu
13. Zmiany w słuchu
14. Zmiany w sercu
15. Gorące i zimne uderzenia
16. Zmiany w pamięci
17. Zmiany w cyklach miesiączkowych
18. Doświadczenia wychodzenia z ciała
19. Problemy z zatokami i uszami
20. Zmiany w spaniu i intensywne sny
21. Nadmierne pocenie się i zmiany w gruczole łzowym
22. Wibracja w całym ciele

Ciało eteryczne człowieka zaczyna szybciej wibrować. Ta szybkość porusza mocniej strukturę molekularną. Silniejsze energie wpływają mocniej w nerwy, muskuły, naczynia, w skórę i gruczoły hormonalne zwiększając w nich wibracje. System nerwowy wysyła silniejsze impulsy i system endokrynologiczny produkuje już inne mieszanki chemiczne. Zmienia się homeostaza i balans ciała.

Zmiany w ciele wpływają głęboko na podświadomość człowieka. Odczuwa ból, cierpienie, czuje, że coś gubi, płacze bez powodu, jest mocniej rozdrażniony. Mocniejsze cierpienie wskazuje, że taka jednostka jest coraz bliżej wniebowstąpienia. Mocno odbiera, że z każdym dniem odchodzi od niej coraz więcej dotychczasowych rzeczy.

by Wiesława

"Gdy już posmakowałeś lotu, zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo, bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął wrócić." Leonardo da Vinci
Odpowiedz
#2
Matko nigdy nie doznam wniebowstąpienia <to do ostatnich linijek:P>.
Same zmiany w ciele mogą zostać wywołane przez choroby jak i wypadki lecz żeby wszystkie 22 punkty naraz to jest mało prawdopodobne .Kazdy z marszu powie ze ma od 1 - 7 punktów ze zmian w ciele :P
†aequam servare mentem †
Odpowiedz
#3
U mnie tylko pkt 8 i 20 Happy
[Obrazek: kudapyrbanner2.jpg]

AVE JA!
Odpowiedz
#4
6,8,14,20 i 22. Nice.


http://www.forum.paramythology.pl/images/uwaga.png) no-repeat scroll center rgb(36, 36, 36);width: 60%; margin: 0 auto; border: 1px solid #B80000; ">

Pragnę przypomnieć, że temat dotyczy zmian w DNA - całego artykułu a nie jest tylko wyliczanką kto ma co. Kolejne takie "wyliczanki" będą kasowe i nagradzane warnem. Proszę odnosić się do całego tematu!
Gron.

Odpowiedz
#5
Allesandra Alora co masz na myśli pisząc o ,,wniebowstąpieniu"? Co do tych punktów to widać, że choroby cywilizacyjne i różne inne przypadłości, które się mnożą w ostatnich latach dobrze do tego pasują. Co do zmian w DNA słyszałam, że fale energie i inne czynniki zmieniają nasze DNA cały czas. Nawet dieta. I że to naturalny proces. Niestety, niewiele o tym wiem. Biologia i chemia to niestety nie moje dziedziny. Czym są też te 23 prorocze głosy? Rozumiem, że nasilenie tych wymienionych w punktach zjawisk ma świadczyć o zbliżającym się ,,wniebowstąpieniu"? Jednak o co dokładnie chodzi?
Odpowiedz
#6
U mnie mogę zauważyć dość dużo punktów..
Otrzymałam dużą pomoc w rozwoju, dlatego polecam stronę Agnieszki: Kolory Aury - dużo informacji i oryginalnych obrazów o aurze, energii i Opiekunach Anioł
Odpowiedz
#7
To wzrastanie DNA samo sie nie zrobi.
Potrzebna jest coraz wyższa emanacja, im wyższe DNA tym więcej energii duchowej potrzeba. Można to mierzyć otwartą skalą bsm, o ile sie czuje temat.
Ludzi wpolsce z więcej niż 7 niciami można policzyć na palcach obu rąk.
Oczywiście ci którzy mają przynajmniej 8 nici mogą podnosić emanacje innych o ile o tym wiedzą i jeśli sie im będzie chciało to robić. Na energie z zewnątrz bym raczej nie liczył, to co było do podniesienia, zostało podniesione. Reszta zależy od woli i chęci ludzi do rozwoju, właściwie to rozwój czakr to powoduje. A rozwój czakr opiera sie głównie i wyłącznie na rozwoju cech urzeczywistnienia.

A na końcu wniebowstąpienie ? W kolejny astral oświeconych ? Dziękuje postoje tu bo tam wyżej nic ciekawszego niema.
Programowanie co zrobi osoba urzeczywistniona z poziomu osoby nieurzeczywistnionej jest lekko mówiąc, nie na miejscu.
Odpowiedz
 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Czym jest ParaMythology?

ParaMythology.PL jest stroną zrzeszającą wszystkich miłośników zjawisk nadprzyrodzonych, ezoteryki i wierzeń. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł podyskutować na tematy dziwne i trudne.