Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Znaczenie snu z gołebiem ?
#1
Miałem dzisiaj dziwny sen. Śnił mi się gołąb był w moim pokoju tak jakby zamknięty za bądź w środku monitora komputera. Próbował się wydostać i dzióbkiem uderzał o szybkę w której zrobił dziurę. Ja go obserwowałem z zewnątrz widziałem dość dokładnie, był to duży szary gołąb. Chciałem zrobić jemu zdjęcie, gdyż taka sytuacja, że ten gołąb siedzi wewnątrz monitora komputera wydała mi się dziwna.

Co to może oznaczać ? Uśmiech
Odpowiedz
#2
Według mojego sennika, gołąb (pocztowy, może i jest duży i szary) ucieleśnia nasze pragnienia. Może czujesz się jak w klatce i chce się wydostać, więc gołębiem byłeś Ty.
The Tarot Reader
Odpowiedz
#3
To możliwe, że obserwowałem sam siebie w innej postaci ?
Odpowiedz
#4
W snach wszystko jest możliwe. Są odzwierciedleniem tego co widzieliśmy i słyszeliśmy. Także tych ukrytych pragnień(i obaw), więc tym bardziej mogło to być symboliczne. Przemyśl, czy nie czujesz się przez coś więziony.
The Tarot Reader
Odpowiedz
#5
Dziękuję za interpretację Uśmiech
Odpowiedz
#6
Golab to zapowiedz wiadomosci od kogos z daleka albo kogos dawno nieslyszanego, ktora zapewne niebawem nadejdzie. Moze byc list, mail, telefon. Golab jako symbol to poprawa stosunkow rodzinnych, zapowiedz spokoju i harmonii. Uśmiech
Zycie juz takie jest, ze nigdy ci sie nie ukloni, dopoki ty pierwszy nie powiesz mu dzien dobry.
Odpowiedz
 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Czym jest ParaMythology?

ParaMythology.PL jest stroną zrzeszającą wszystkich miłośników zjawisk nadprzyrodzonych, ezoteryki i wierzeń. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł podyskutować na tematy dziwne i trudne.