Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
co to było?
#1
Jestem ciekawa Waszej opinii, więc proszę się nie krępować Uśmiech

Kilka dni przed porodem (ciąża bliźniacza) miałam dziwny "sen". W nocy często chodziłam do toalety. W pewnym momencie wydawało mi się, że się obudziłam, aby udać się do łazienki. Nie mogłam jednak wstać. Słyszałam własną myśl "muszę poczekać aż skończą mnie badać". Znajdowałam się w pomieszczeniu, oświetlonym ciepłym światłem. Obok mnie stało kilka osób, ubranych na biało. Nie widziałam ich twarzy. Słyszałam tylko jak jedna powiedziała: "ona jest już gotowa, wszystko będzie dobrze". Po tym się obudziłam.

i teraz:
1. ciąża bliźniacza - a więc od początku zagrożona, do tego od 7go miesiąca musiałam ciągle leżeć, aby nie wywołać porodu.
2. Dziewczynki po urodzeniu zostały zidentyfikowane jako: jedna dusza anielska, druga kosmiczna.

Jak sądzicie? Czy to było? mój Opiekun Duchowy? Kosmici? a może wybujała fantazja (osobiście to wykluczam).?
4.6 Zabrania się umieszczania w sygnaturze linków do innych stron internetowych (chyba, że pozwoli na to administrator).
Odpowiedz
#2
Nie mogłaś wstać co wskazuje na paraliż senny, podczas tego zjawiska umysł wytwarza nam różnego rodzaju wizje, oczywiście mogę się mylić. Mruga2

Odpowiedz
#3
A może właśnie miałaś spotkanie I lub któregoś stopnia? Czy to nie dziwne, że jedno z dzieci ma duszę kosmiczną? cokolwiek to znaczy... a może wyjaśnisz? Uśmiech
The Tarot Reader
Odpowiedz
 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Czym jest ParaMythology?

ParaMythology.PL jest stroną zrzeszającą wszystkich miłośników zjawisk nadprzyrodzonych, ezoteryki i wierzeń. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł podyskutować na tematy dziwne i trudne.