Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dr Moreira lekarz - spirytysta daje wykład w Wawie i Wrocławiu 02-03.03.2015
#1
Zapraszamy na wykład brazylijskiego lekarza-spirytysty dr Andreia Moreiry, autora książki „Leczenie i samouzdrawianie”. Wykład będzie tłumaczony z języka portugalskiego.

Tym razem tematem wykładów będzie „Przebaczenie w procesie uzdrawiania”.

Wstęp wolny

ANDREI MOREIRA jest lekarzem, absolwentem Szkoły Medycznej na Uniwersytecie Federalnym Stanu Minas Gerais w Brazylii. Specjalizuje się w homeopatii. Jest przewodniczącym Stowarzyszenia Lekarzy-Spirytystów Stanu Minas Gerais od 2007 r. Wykładał integralne spojrzenie na zdrowie w Szkole Medycyny na Uniwersytecie w Alfenas (MG, Brazylia) w latach 2008-2012. Ukończył podyplomowy kurs dla lekarzy rodzinnych w Instytucie Berta Hellingera. Autor książek: Homoseksualizm z punktu widzenia nieśmiertelnego ducha, Świat papierowych lalek, Tajemniczy ogród oraz Miłość własna i inne siły duszy (ta ostatnia napisana razem z duchem Diasem da Cruz). Wszystkie opublikowano w wydawnictwie AMEEditora. Współautor książki Zdrowy człowiek – nowa wizja. Uczestniczy aktywnie w ruchu spirytystycznym w Brazylii i na świecie, prowadzi wykłady i seminaria. Jest członkiem grup opiekujących się pacjentami i leczących ich z wykorzystaniem metodologii medycyny spirytystycznej

Wykłady odbędą się :

Warszawa – 02.marca.2015 godz. 18.00 , Kuźnia Zdrowia ul. Rzymska 21

Wrocław – 03.marca.2015 godz 18.00, Europrofes, Rynek 35 sala beżowa
6.6 Zabrania się umieszczania w sygnaturze linków do innych stron internetowych (chyba, że pozwoli na to administrator).
Odpowiedz
#2
Czy ktoś był na tym wydarzeniu? Bardzo mnie to interesuje.
Odpowiedz
 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Czym jest ParaMythology?

ParaMythology.PL jest stroną zrzeszającą wszystkich miłośników zjawisk nadprzyrodzonych, ezoteryki i wierzeń. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł podyskutować na tematy dziwne i trudne.