Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
medytacja za pomocą muzyki mojego pomysłu
#1
Wpadła mi do głowy nowa technika medytacji za pomocą muzyki.
Mam opracowane 3 techniki:
1. Oczyszczająca.
2. Otwierająca czakry.
3. Ładująca czakry.

Najwarzniejszy jest wybór muzyki (żadnego defmetalu, rapu, techno i agresywnych kawałków )

1. Oczyszczająca. Po pierwsze utwór muzyczny: Najlepiej spokojny i łagodny ja polecam Bless the child i Ocean soul, ale mogą być inne. Następnie rozlużnij się i wyobraź sobie swoje ciało astralne, w którym jest jakiś syf (energia wytworzona podczas stresu, gniewu i innych negatywnych emocji) i włącz muzyke i wyobraź sobie, że dżwięk zamienia sie w białą energi, która kruszy, rozbija, spala ten syf. Gdy syfu będzie naprawde mało wyobraź sobie, że ciało astralne zaczyna świecić niszcząc resztki (jeśli ktoś ma larwe to niech wyobraź sobie, że larwy połykają energie i odpadają.)

2. Otwierająca. Urzyj kawałków, które mają regularny rytm. Wyobraż sobie, że z dżwięku wychodzi rodzajów 7 energii o kolorach czakr, które otalają czkry (pamiętaj by każdy kolor szedł do swojej czakry) ipowodują, że zaczynają świecić.

3. Ładująca. Prawie identyczna co otwierająca tyle, że musisz wyobrazić sobie że czakrawchłania energie i przekazuje ją merdianą.
Nagle błysk srebrnej klingi, potem fontanna krwi i spadający łeb besti. Pół człowiek pół bestia. Mimo młodego wieku biały włos na głowie, oczy gada widzące dalej niż nasze. Zabójca bestii, obrońca i opiekun Starszej Krwi, kochanek wiedźmy. Szybki jak cień. Gerald z Rivi.
Odpowiedz
#2
Praca z muzyką, to bardzo ciekawa i przyjemna sprawa. Uśmiech Dla wielu może być łatwiejsza od innych metod medytacji, bo można skupić się na dźwiękach i pozwolić by cała uwaga została przez nie pochłonięta. Często eliminuje to problemy z natłokiem myśli. No i możemy swobodnie kontrolować czas, dobierając taka długość utworu/utworów, jaka nam pasuje.
Odpowiedz
#3
Muzyka w moim życiu ma bardzo ważne miejsce. Codziennie się nią otaczam. Również w medytacji ją wykorzystuję i to bardzo często. Każdy powinien spróbować współpracować z muzyką, z dźwiękami.
Odpowiedz
 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Czym jest ParaMythology?

ParaMythology.PL jest stroną zrzeszającą wszystkich miłośników zjawisk nadprzyrodzonych, ezoteryki i wierzeń. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł podyskutować na tematy dziwne i trudne.