Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
psionika
#1
Słowo "psionika" chyba każdy kojarzy, a jeśli nie to postaram się je krótko objaśnić.

Psionika - nauka (bądź dla niektórych pseudonauka) traktująca o wykorzystaniu potencjału innych zdolności człowieka niż te, z którymi mamy do czynienia na co dzień, mianowicie:
-telepatia
-prekognicja
-telekineza
-manipulacja energiąDoskonalenie umiejętności psionicznych nazywa się "Drogą" zaś potencjał psioniczny to "Wola". Każdy ma ograniczony potencjał, zatem nie każdy może używać mocy na lewo i prawo. Ci z mniejszą Wolą szybko się męczą przy jej użyciu. Psioniki używać można na trzy sposoby psioniczna metamorfoza, zdolności telekinetyczne oraz telepatyczne. Większość istot może używać tylko jednego z tych sposobów. Prawdopodobnie jest to związane z duszą, siłami życiowymi lub Wolą; albo i wszystkim po części. Są osobniki, które mogą używać jej na dwa czy trzy sposoby, ale są to rzadkości.

możemy zrobić za pomocą psioniki ?

Nieskończenie wiele rzeczy.
Począwszy od prekognicjii (jasnowidzenia), telepatii (wysyłanie/odbieranie wiadomości myślowych) po psychokinezę (manipulacja materią (ogrzewanie/schładzanie/poruszanie itp.) siłą woli)

No dobra ale jak to działa ?

Psionika działa dzięki Energii, owa Energia jest wszędzie, patrzysz teraz w monitor on też jest z Energii, jestem pewny że trzymasz rękę na myszce no i nie uwierzysz ale ona jest z Energii.
Energia jest wszędzie i Ona jest wzystkim a My (Psionicy) nauczyliśmy się nią manipulować.

Czyli ja tez moge być Psionikiem ?

Tak ! Wystarczy że będziesz cierpliwy (niecierpliwi odpadają najszybciej) musisz mieć tez Wiarę (jak nie uwierzysz to nie uda się).

Czy warto praktykować Psionikę ?

Na pewno warto. Psionika może pomóc w życiu codziennym, czy to lecząc proste rany, ogrzewając sie gdy zimno albo ochładzając gdy gorąco.
Oczywiście praktycznych zastosowań jest więcej tu tylko dalam te najprostsze.
Udawaj, że się uda.
Odpowiedz
#2
"Każdy ma ograniczony potencjał" niestety muszę się nie zgodzić ograniczenia wymyślili ludzie.
Wola jest ponad wszystko tylko trzeba to zrozumieć.
†aequam servare mentem †
Odpowiedz
#3
Dodatkowo trzeba umieć i chcieć zrozumieć...
Odpowiedz
 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Czym jest ParaMythology?

ParaMythology.PL jest stroną zrzeszającą wszystkich miłośników zjawisk nadprzyrodzonych, ezoteryki i wierzeń. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł podyskutować na tematy dziwne i trudne.