chevron_left chevron_right
Zaloguj Zarejestruj

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


filter_list
znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID ?
Autor Wiadomość
luk1407 Offline
Przybysz

Posty: 6
Dołączył/a: 04 2012
Reputacja: 1
znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID ? 18.07.2012, 22:02    #1

fragment z Pisma Świętego:

I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymuja
znamię na prawa rękę lub na czoło
i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć. [Ap 13,16-13,18]Według orędzi "Ostrzeżenie" które otrzymuje od Jezusa Chrystusa wizjonerka z Irlandii Maria Bożego Miłosierdzia, tym znakiem mają być chipy które mają nam umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów

(...)Nigdy nie przyjmujcie chipu, znaku Bestii.(...) Orędzie nr 136 z serii Ostrzeżenie. Piątek, 8 lipca 2011, godz. 15:30

(...) Niespodziewanie wszyscy zostaną poproszeni o zaakceptowanie jednego światowego Znaku Wierności. Zjednoczonego świata, w którym wszyscy ludzie będą musieli uczestniczyć.
Kontrolować on będzie wasze pieniądze, wasz dostęp do żywności i to, jak żyjecie.
Przepisy, wiele z nich, będą oznaczać, że staniecie się więźniami. Kluczem do waszej celi, który utrzyma was pod ich kontrolą, będzie Znak Bestii.
666 zostanie wprowadzone z ukrytym numerem, w czipie, który będziecie zmuszeni przyjąć tak samo, jak przyjęlibyście jakąś szczepionkę. Raz wprowadzony, zatruwał będzie nie tylko wasz umysł i duszę, ale także wasze ciało. Ponieważ spowoduje zarazę mającą na celu zniszczenie większości ludności świata. (...)
Orędzie nr 451 z serii Ostrzeżenie Piątek, 01.06.2012, godz.20.15


tutaj jest link do całego fragmentu tego orędzia

http://www.ostrzezenie.yoyo.pl/wybrane_n...zie027.htm


przeszukałem YouTube i znalazłem to:

http://www.youtube.com/watch?v=ofXBoMrECv8

http://www.youtube.com/watch?v=2zL0som9aEw

http://www.youtube.com/watch?v=zbABszxPl...re=related


To wszystko pasuje do opisu tego znamienia w Apokalipsie "I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymuja
znamię na prawa rękę lub na czoło, i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii
lub liczby jej imienia."

a właśnie takie czipy mają być umieszczane na ręce lub czole

oraz mają służyć do dostępu do pieniędzy, robienia zakupówcyt.
"Bio-chip jest ładowany dzięki zmianą temperatury ciała, co wyklucza częste zmiany baterii zasilającej. Wydano ponad 1,5 milionów dolarów na badania dotyczące znalezienia dwóch miejsc na ludzkim ciele, gdzie zmiany temperatury występują najgwałtowniej, pierwszym miejscem jest czoło w okolicach linii włosów, a drugim zewnętrzna część dłoni"


co o tym myślicie ?
Asef Offline
Przybysz

Posty: 10
Dołączył/a: 07 2012
Reputacja: 2
RE: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID ? 05.08.2012, 20:53    #2

Na wstepie przytoczę wypowiedź Andrzeja Struskiego

Cytat:Poosiadam zgoła inne podejście do tekstów biblijnych i wszelkiego rodzaju proroctw. Każdy zapis traktuję jako skierowany do świadomości człowieka a odczytuję jego treść, poprzez pryzmat prostej logiki. Nigdy nie ujmuję wartości słowu i nie przydają wartości tematowi poza kontekstem, który można odczytać z słów całego proroctwa. Dla mnie religia i mistycyzm nie istnieją jako wartości człowieka żyjącego na ziemi z wcieloną w jego fizyczno – duchową postać duszą. Z mojego punktu widzenia, religia i mistycyzm, są to sprawy przydane i brak jest w nich, cech spełniających potrzeby duszy wcielonej w ciało.

Apokalipsa Św. Jana to tekst tyczący religii chrześcijańskiej. Ukazuje on sprawy związane z błędami tego kultu, ale również przedstawia zbiór informacji tyczących się czasów ostatecznych, które są wskazane względem czasu istnienia, tej i tylko tej religii. Przedstawia ona dwa klimaty informacyjne. Pierwszy jest zbiorem „otwartym” zapisanym w słowach tekstu, który można przeczytać i wyciągnąć wnioski. Ten zbiór nazywam Apokalipsą. Drugi jest zbiorem zaszyfrowanym, można go odczytać tylko, gdy zostanie spełnione wskazanie autora – Boga, ten nazywam Objawieniem.

W kwestii sposobu interpretacji tekstu Apokalipsy, Bóg mówi, że nic nie można ująć z słów (pełna wartość słowa), jak również niczego nie można dodać, do proroctwa. Inaczej tę sprawę ujmując, do w pełni odczytanej wartości słów nie można niczego dodawać. Jest to nakaz Boga, jednoznacznie przekazany i obwarowany groźbą ukarania za inny rodzaj interpretacji. Nakaz ten jest spisany w poniżej przytoczonych dwóch wersetach.

B.G. XII
18. A oświadczam się każdemu słuchającemu słów proroctwa księgi tej: Jeźliby kto przydał do tego, przyda mu też Bóg plag opisanych w tej księdze;
19. A jeźliby kto ujął ze słów księgi proroctwa tego, odejmie też Bóg część jego z księgi żywota i z miasta świętego, i z tych rzeczy, które są napisane w tej księdze.


Tekst, który odszyfrowałem, jest spisany zgodnie z nakazem Boga jako autora. Każde słowo w nim zawarte mogę uzasadnić w oparciu o proroctwo Objawienia. Pozostała kwestia rad dla innych lub dla przyjaciół. Ja nikomu nic nie radzę, bo dla mnie wolna wola jest prawem z nieba.

Pozdrawiam serdecznie


Cytat:Jednym z najbardziej zadziwiających i niezrozumiałych elementów w całym manuskrypcie jest napis “one male” - “jeden mężczyzna” w wizerunku nr 67. Jeśli uważnie spojrzy się na stronę można zauważyć te słowa.

(...)

Cytat:Według Proroctw - tylko jeden człowiek – mężczyzna – żyjący w Czasach Ostatecznych na Ziemi Syn Boga, potrafi prawidłowo odczytać Apokalipsę będącą swoistym “listem” do ludzi żyjących w Czasach Ostatecznych przekazanym przez Jezusa Janowi – Objawieniem, które Jezus otrzymał od Boga jeszcze w Niebie, “listem” którego pierwsze trzy rozdziały skierowane są jednoznacznym przekazem do Wybranych przez Boga.

(...)

Cytat:"One male” - “jeden mężczyzna” - czy to znaczy, że na ziemi w czasach, gdy język angielski będzie językiem dominującym na świecie a internet będzie głównym środkiem przekazywania informacji oraz obraz będzie miał duży wpływ na żyjącego człowieka będzie również - w tych czasach - żył jeden mężczyzna, który będzie potrafił właściwie odczytać “list” - wizerunki Nostradamusa i przekazać odczytane przez siebie informacje ludziom żyjącym w XXI wieku ?

Czy książka była zagubiona, czy może tak właśnie miało być by została odkryta i objawiona światu po 400-tu latach, gdyż wtedy będzie czas na odszyfrowanie zawartych w niej wizerunków - gdyż wtedy będzie żył wskazywany przez Nostradamusa - “jeden mężczyzna”.

Więcej http://www.andrzejstruski.com/blog_view_...-CODE.html


Apokalipsa wg św. Jana 13 rozdział 16 werset:
I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymuja
znamię na prawa rękę lub na czoło

w Bibli Gdańskiej brzmi to tak:

"A czyni, aby wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, i wolni, i niewolnicy, wzięli piętna na prawą rękę swoję albo na czoła swe,"

Poniżej odszyfrowane wersety przez Andrzeja Struskiego:

wg. LEKSYKON APOKALIPSA
http://www.mesjasz.pun.pl/viewtopic.php?pid=3465

"wzieli piętna na prawą rękę albo na czoła swoje. 13.16."

Wzięli śluby chrześcijańskie albo zostali ochrzczeni.


Apokalipsa Św. Jana B.G.
XIII-18. „Tu jest mądrość. Kto ma rozum, niech zrachuje liczbę onej bestyi; albowiem jest liczba człowieka. A ta jest liczba jej, sześć set sześćdziesiąt i sześć.”

Odszyfowanie tego wersetu znajduje się tutaj
http://www.apokalipsa.andrzejstruski.com...ieka-.htmlPodsumuwując, odszyfrować prawidłowo Apokalipsę, może jedynie jedna osoba na ziemi, która zastosowała się do wskazań Boga z 18 i 19 wersetu z 12 rozdziału. Może to być tylko Syn Człowieczy żyjący na ziemi.

Tak więc nie może być to żaden Czip.
Seth Offline
Anioł Wojny

Posty: 44
Dołączył/a: 04 2012
RE: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID ? 06.08.2012, 08:50    #3

Nie przyjął bym tego znaku. Jeśli masz słabą siłę woli ulegniesz i to jeszcze z przyjemnością.
Asef Offline
Przybysz

Posty: 10
Dołączył/a: 07 2012
Reputacja: 2
RE: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID ? 06.08.2012, 09:06    #4

(06.08.2012, 08:50)Seth napisał(a): Nie przyjął bym tego znaku. Jeśli masz słabą siłę woli ulegniesz i to jeszcze z przyjemnością.

Tak jak podałem wyżej, to nie jest chip, wg odszyfrowanej Apokalipsy Andrzeja Struskiego to:


"wzieli piętna na prawą rękę albo na czoła swoje. 13.16."

Wzięli śluby chrześcijańskie albo zostali ochrzczeni.

Tak więc, jeśli zostałeś ochrzczony to już wzięłeś to piętno i to bez swojej woli. Natomiast jeśli nie byłeś chrzczony i nie wzięłeś ślubu chrześćijańskiego to nic nie masz.
Seth Offline
Anioł Wojny

Posty: 44
Dołączył/a: 04 2012
RE: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID ? 06.08.2012, 11:40    #5

Nie podlegam nikomu i niczemu. Nic nie ma prawa mną rządzić, więc pewnym jest że prędzej wytne miejsce gdzie to jest moją kataną niż się dam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości