ParaMythology

Pełna wersja: Mój sen
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
pewnie nikt tego juz nie przeczyta, ale natknęłam sie na to forum po dzisiejszej nocy. śniły mi sie różnie rzeczy jak chodze po dziwnych miejscach, których teraz nie pamiętam, coś sie działo, byłam z ludźmi i w pewnym momencie doszło do nas uczucie że za chwile coś wybuchnie. wiedziałam, że to sen ale mimo tego sie bałam. i nagle poczułam że całe moje ciało rozrywa sie na miliony kawałków i sie od niego odrywam tak dziwnie. sama nie portafie opisac tego uczucia. przez chwilke poczułam ból, a potem ulge i obudziłam sie z przerażeniem pamiętając wszystko dokładnie.
Witaj molly666. Pozwoliłem sobie na oddzielenie Twojego posta od tamtego tematu.

Mógł to być zwykły sen, który nie ma wielkiego znaczenia. Gdyby przypisać mu znaczenie to można nawet powiedzieć, że masz uważać na zagrożenie nawet w najbardziej publicznych miejscach.

Jeśli było to coś typu wizja, to mogłaś widzieć zamach oczami jednej z ofiar. Gdyby ten wariant się sprawdził to po prostu poczekaj. Nikt raczej nie uwierzy, że będzie zamach, a możesz nawet zostać uznana za winną lub coś tego typu. Poczekaj, może wizje się powtórzą, ale najpierw warto sprawdzić ich prawdziwość i odzwierciedlenie w rzeczywistości.