ParaMythology

Pełna wersja: Problem z LD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich serdecznie.
Zgłaszam się do was z pomocą o wywołanie LD. Otóż tak dziennik snów mam za sobą teraz muszę wejść w świadomy sen ale jak ? Próbowałem technikę Don Juana, liczenie do 30 i otwieranie oczu, liczenie schodków i nic. Dodam że męczę się z tym już miesiąc. Mam również problem z testami rzeczywistości. Umiem je robić ale zapominam je robić podczas snu.
Jak pamiętać o testach rzeczywistości i jaki sposób jeszcze spróbować, sposób który był przez was sprawdzany. Liczę na szybką odpowiedz.
Udoskonal to co już potrafisz, jedynie wyćwiczony TR powtórzy się w śnie, a jest to długa i mozolna praca aby to doszklifować. "nie od razu Rzym zbudowano" kieruj się tą zasadą i bądź cierpliwy.
Dlatego jeżeli nie zrozumiałeś to w dalszym ciągu prowadź dziennik i nie przerywaj, bo nawet wyćwiczony w świadmomym śnie owy prowadzi. Rób także testy, z tego co kiedyś wycztałam to statystycznie powinno się wykonać około 500 dziennie
Testy rzeczywistości muszą Ci się przerodzić w nawyk dlatego im ich więcej tym lepiej. Rob je za każdym razem gdy tylko sobie przypomnisz, wtedy istnieje szansa że dany test przeniesie się na płaszczyznę snu. Ja łączyłem technikę don Juana z testami rzeczywistości. pierwsze LD miałem dopiero po 2, 3 tygodniach wykonywania tego. Istotne jest by się do tego przyłożyć a nie zrobić test p o to by tylko coś tam zrobić. Najgorzej jest z cierpliwością bo każdy by chciał LD mieć od razu, najważniejsze to nie zniechęcać się i nie odpuszczać sobie testów, nie ma że jestem zmęczony albo w tv leci jakiś fil jeżeli mi się przypomniało że mam wykonać test to go wykonuję starannie a potem dopiero przechodzę do codzienności. Dzięki takiemu postępowaniu na pewno zaprogramujesz sobie umysł tak by pamiętał o wykonywaniu testów podczas snu.
Dzięki za pomoc a jakie techniki jeszcze znacie ?
Czy sprawdzałeś ten temat? Być może coś Ci pomoże Uśmiech
Przeczytałem wszystkie wątki z działu sen bo to jest interesujące Uśmiech

Edit: Jest !!!! Miałem świadomy sen nareszcie... Kolega mówi ze jak narysuję sobie znaczek na ręce i, gdy go zobaczę zawsze muszę robić test rzeczywistości i on się pojawi w końcu w śnie i wtedy jak go sobie to będę wiedział, że to sen .... Dzięki za pomoc Uśmiech
Zrobiłam Ci małą edycję Uśmiech żeby nie było posta pod postem.

Mam pytanie, zaciekawiłeś mnie z tym znaczkiem - jaki test, możesz jaśniej? A poza tym ostatniego zdania nie rozumiem...
Cery napisał(a):(...)pojawi w końcu w śnie i wtedy jak go sobie to będę wiedział, że to sen
Co jak go sobie? To jest związane z tym testem? Czy coś Ci ucięło...
Wytłumaczę ci wszystko Happy

Więc zaczynajmy.

Narysuj sobie rano znaczek [Ja np. narysowałem sobie kwadrat]. Za każdym razem, gdy przypadkowo zobaczysz go zrób test rzeczywistości. Test musisz robic dokładnie za każdym razem, gdy go zobaczysz, bo inaczej to nie bd miało sensu. Ten znaczek rysujemy codziennie rano ten sam albo najlepiej nie zmywamy go tylko go poprawiamy [Pogrubiamy długopisem]. Teraz zostaje tylko test cierpliwości kiedy ten znaczek pojawi się na naszej ręce w śnie. A wiesz, gdy w śnie się pojawi i zrobisz test rzeczywistości to bd pewien, że jesteś w śnie Happy

Polecam tę technikę Happy

PS. Test rzeczywistości np.: Spróbuj polecieć wybijając się z ziemi albo spróbuj zrobić coś co nie jest możliwe naprawdę.