ParaMythology

Pełna wersja: Gra Forumowa Pokój
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Gra Forumowa Pokój

Więc tak owa gra Polega na tym :
Wyobrażamy sobie pokój,do którego można wejść, ale nie można wyjść każdy, kto chce do niego wejść musi napisać jak się do niego dostał np. „Wpadam z rozmachem przez frontowe drzwi niszcząc przy tym ukochany kwiatek Jacka„. Oczywiście owy pokój nie ma ograniczeń. Jest w nim wszystko a zarazem nic, jedynie nasza wyobraźnia ogranicza ów „pokój”.
Niemożna kontrolować mieszkańców np. „Jack kopie się po głowie”, możemy jedynie wykonywać czynności związane z nami samymi. Gdy chcemy ingerować w czyjąś osobę musimy to dodać na końcu np. ”wtedy chce kopnąć Jacka.„
Celem gry jest wydostanie się z „pokoju” .
Oczywiście nie można łamać regulaminu forum.
Ja jestem Gm pokoju :P

Wszystkich chętnych zapraszam do wejścia :P

PS. Jack nie istnieje i niema go w pokoju jak i jego ukochanego kwiatka :P
W takim razie ja dla rozładowania stresu się zabawię Happy

Pilot wycieczki pozwolił nam na samowolne chodzenie po budynku, jedynie czego wymagał to nie wchodzenie do zamkniętych pomieszczeń. Oczywiście nie posłuchałem jego słów i samotnie zacząłem badać pokoje. W bibliotece (przynajmniej takie sprawiało wrażenie owe pomieszczenie) kątem oka zobaczyłem piedestał, a na nim leżała księga, dziwna, bo należała do tych starych zamykanych na kłódkę. Nie można jej było otworzyć, a na okładce widniały drzwi, które podczas swej "przechadzki" po budynku zaobserwowałem. Niezwłocznie odszukałem tajemniczy portal i nie wahając się wskoczyłem do środka.
Po chwili ujrzałem przed sobą zabawkę dla psa zwaną Jack, a drzwi powrotne gdzieś zgubiłem...