ParaMythology

Pełna wersja: Wróżba Tarota na Imbolc
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Imbolc to dobry czas na odkrywanie tego, co nas czeka w nowym roku, dlatego możesz spróbować rozkładu kart Tarota, którzy pozwoli Ci określić, jakie energie będą towarzyszyć Ci w nadchodzącej przyszłości. Zapal świecę i potasuj swoje karty Tarota myśląc o przyszłym roku. Gdy będziesz gotów, podziel stosik kart na trzy kupki w kierunku od siebie. Dłonią receptywną (tą, którą nie piszesz) złóż karty ponownie razem i wyciągnij z talii 5 kart. Połóż je w rzędzie od lewej do prawej, kolejno odkrywaj i interpretuj według ich pozycji.

Znaczenie poszczególnych kart:
  1. określi energię, która była teraz obecna w Twoim życiu;
  2. określi teraźniejszą energię i jej wpływ na Ciebie;
  3. wskaże na Twoje nadchodzące pragnienia, ale i obawy;
  4. określi energie w Twoim życiu, które powinieneś zrównoważyć;
  5. wskaże kierunek, w którym będziesz zmierzać w nadchodzącym roku.


CzaryMary.pl


Sama pod wieczór sięgnę po swoje karty, które szczerze powiem trochę zaniedbałam. Zobaczymy co z tego wyniknie :-)
Również Wam życzę trafnych i pomyślnych wróżb! To wywróżonych samemu czy też z pomocą jakiejś wróżki lub 'wróża'! :-)
Czy ewentualnie można to zrobić jutro, tj. w sobotę? Bo nigdy nie wyciągam kart, jak nie jestem sama w domu Diabeł
Myślę, że można. Czemu by nie?! Na dobrą sprawę Imbolc jest dopiero jutro. Więc spokojnie można wszystkimi rytuałami zajmować się zarówno jutro jak i dziś. Ja osobiście zawsze preferuję jednak wigilię czyli dzień poprzedzający Uśmiech
Ja preferuję rozmowy z kartami gdy jestem sama w domu.
Jeśli święto jest jutro, cieszy mnie to niezwykle. A czy komuś taki rozkład można zrobić?
Nie widzę przeciwwskazań. Wszak chociażby w Andrzejki (najprostszy przykład) wróżymy i sobie i innym, nawet na forum tutaj mamy ajkę która wróży innym więc nie widzę przeszkód, aby i tą wróżbę zastosować nie tylko dla siebie samego. Nie jest to wszak coś w stylu ciągnięcia zapałek czy innych wróżb gdzie wymagane jest osobiste i całkowite zaangażowanie osoby której ma ta wróżba dotyczyć.
chyba czas przypomnieć i o tej wróżbie, ja na pewno sobie zrobię Uśmiech A może ktoś się skusi na pytania tego dnia?
Tak, to bardzo dobry czas na wrozby. Uśmiech
Ja chyba się skuszę na wróżbę Happy Zamierzam trochę popracować ezoterycznie w te "silne" okresy i nie omieszkam także spróbować wróżb ^^ Oczywiście wróżbita ze mnie żaden, ale może ktoś zrobi to za mnie :P <patrzy ślicznymi oczyma>

PS. Wybaczcie mi, ale ostatnio coś mi odbija ^^