ParaMythology

Pełna wersja: Ciąg tych samych snów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy wy też macie problem , ciągiem tych samych snów?
Od niedawna może od miesiąca a może dwóch śnią mi się sny o wilkach.
Jeden szczególnie mnie męczy. Biegnę przez las po mich stronach biegną wilki , potem czuję jakbym się paliła ból , który rozrywa i zaczynam biec coraz szybciej zostawiając ich z tyłu. A najgorsze jest to że ten sen różnie się kończy. Na początku gdy wybiegałam na otwartą przestrzeń sen się kończył , ale ten sen nieco się zmienił. Uciekałam dalej i znowu wiedziałam , że wilki mnie gonią poczułam ten ból. Po dłuższym biegu na otwartą przestrzeń ( była to polana pokryta śniegiem ) ból ustał i zaczęłam zwalniać potem , na polanie zobaczyłam te wilki , które szczerząc zęby jakby w uśmiechu rzuciły się na mnie. Bardzo dziwny sen i nie wiem jak go interpretować. Myślałam o senniku ale nie wiem czy to pomoże?
Może ma to związek , z moimi zainteresowaniami o wilkach , ale gdy się budzę jestem oblana potem.
Zapewne uciekasz przed problemami (mogę się mylić) Co do twoich zainteresowań to mają one ogromny wpływ na sny, Więc nic dziwnego że uosobieniem goniących cie problemów są wilki a płaszczyzną imitującą życie jest las pokryty śniegiem .Idąc tym tokiem myślenia to zakończenie snu ma cię sprowokować do konfrontacji z problemami .Co do pierwszego zaskoczenia snu to mogło oznaczać ze uciekłaś przed problemami lecz powtórka snu oznacza że nie na długo zdołałaś się oswobodzić .
Z góry życzę Powodzenia w walce z problemami Happy

Mam tylko jeden taki sen , Z wielkim czarnym smokiem ale to już gdzieś pisałem na Forum Happy

Ps. co do tej otwartej przestrzeni Tak sądzę że oznacza brak jakiejkolwiek możliwości ukrycia się przed "Wilkami"
Tak się zastanawiam. Dziwne te sny. Ja na przykład ogromnie pasjonuje się duchami, ostatnio Tarotem, ale nie śnią mi się notorycznie. Raczej sporadycznie. Mam dla Ciebie radę. Z doświadczenia wiem, że po jakimś czasie wspomnienia się "przekręcają". Spisuj sny natychmiast po przebudzeniu. Ja jeden spisałam i dwa miesiące później byłam w szoku, bo pamiętam coś zupełnie innego. To na pewno sporo pomoże Uśmiech
Dziękuję za radę , skorzystam Uśmiech

http://www.forum.paramythology.pl/images/uwaga.png) no-repeat scroll center rgb(36, 36, 36);width: 60%; margin: 0 auto; border: 1px solid #B80000; ">

Do podziękowania służy opcja "oceń usera". Pisanie zbędnych postów jest niepotrzebne.
Gron

''Wilcze Sny'' dalej mnie nawiedzają, sennik mi nie pomaga, świadomość, że to tylko sen też mi nie pomaga :'( Jestem wilkiem , który przeskakuję rzekę, biegnie, biegnie i biegnie. Potem słyszę śmiech dziecka i twarz mojej matki. Potem widzę tego samego wilka leżącego na ziemi i zaczyna padać deszcz. Zapisuję moje sny ale nie pomaga.....
Sprawdzałam znaczenie na sennikach, ale każdy sennik interpretuje inaczej. :/
Wolę zwrócić się do specjalistów z tym szczególnym snem ponieważ zazwyczaj sny widzę z perspektywy lotu ptaka, a teraz widziałam to jakbym sama byłam tym wilkiem. I jest on najdziwniejszy ze wszystkich.
Czasami boję się zasypiać przez te sny.

"-Pomyśl, kocham cie bardziej niż wszystkie inne rzeczy na świecie razem wzięte, czy to ci nie wystarcza?
-Wystarcza. i starczy na wieczność."
(rzeka) Początek to zapewne pokonanie jakiejś większej przeszkody potem (bieg) pogoń za tym co utraciłaś ale deszczu i wilka nie kminie (chociaż zapewne to jest wyrażenie smutku :P0

Sorka za błędy i wszystkie skróty myślowe ale nadal śpię :F
Uciekasz przed swoimi problemami, przed samą sobą, przed Twoim ciemnym i mrocznym, drugim JA.
Wilk symbolizuje nieokiełznaną, instynktowną cześć osobowości śniącego. To piękne, dzikie zwierzę, może również wyrażać pragnienie ulegania własnym instynktownym dążeniom.
Pojawienie się wilka w marzeniu sennym, odzwierciedla ponadto waleczność właściwą naturze śniącego.
W pewnych okolicznościach podobne sny mogą wskazywać na pragnienie życia w zgodzie z samym sobą.
Wilk uchodzi także za symbol silnej wspólnoty.
Artemidor uważał, iż widok wilków we śnie oznacza,że śniący może niebawem paść ofiarą prześladowania ze strony jakiegoś człowieka lub grupy ludzi.
Natomiast Grecki tłumacz snów uspokaja, że jednak niebezpieczeństwo o którym mowa wyżej, będzie można uniknąć i zlokalizować.
W świetle powyższych teorii, wygląda na to,że możesz i miewasz również problemy z ludźmi, otoczeniem. Czasem udaje Ci się je pokonać, a czasem unikasz i uciekasz przed konfrontacją.
Reasumując- Twoje życie i problemy, przekładają się na sny, zwłaszcza te z którymi miewasz kłopoty i nie potrafisz je rozwiązać.I jak napisałam na wstępie, w snach ujawniają się Twoje mniej lub bardziej uświadomione pragnienia.
W tym wypadku, pragnienia pokonania czy zemsty na przeciwnikach. Jednak świadome Twoje ja, nie pozwala postąpić Ci ostrzej i bardziej bezwzględnie.Mimo że tego pragniesz.
Wolf magic, mysle, ze te wilki w snach to ostrzezenie przed intrygami osob, ktorych uwazasz za przyjaciol. Moga tez zapowiadac nadejscie zlej nowiny. Tyle ode mnie, bo Elza juz opisala szczegolowo reszte. Pozdrawiam. Uśmiech