ParaMythology

Pełna wersja: If you dont believe, watch this...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2



Nie interesuje się zbytnio tematem ufo ale ten film mnie po prostu.... hmmm zadziwił bardzo...a przykul moja uwagę tytuł, wiec zacząłem oglądać Uśmiech polecam....
Byłam sceptyczna, znowu te same "utarte" nagrania, ale powaliło mnie!
Jestem w ogromnym szoku. Zdjęcia są niesamowite, takich jeszcze nie widziałam i na pewno nie jest to fake. W niektórych przypadkach nie wzięłabym tego za UFO, ostatnio czytałam o jakiś eksperymentach USA, ale powiem Wam jest co oglądać.
Rzeczywiście realnie to wygląda... (INWAZJA SIĘ SZYKUJE !!) a tak na poważnie.
Anomalie pogodowe, wojskowe eksperymenty i testy sprzętu, na którymś z filmików przypomniały mi się flary zrzucane przez niewykrywalne przez radary myśliwce wojskowe, ale...
Ale nie wszystko może być traktowane sceptycznie. Myślę , że na serio możemy potraktować te rzeczywiste zbliżenia statków, spodków, talerzy czy jak to tam nazwiecie, oraz same "skoki" UFO w "górę", co widać na filmie jako rozbłysk i plama światła zwężająca się ku "górze".
Nie wiem co o tym myśleć dalej, film taki sobie i jak dla mnie trochę chaotyczny.
W motywie przewodnim widać rakietę która dostarczała zaopatrzenie na stacje ISS . Był gdzieś na YouTube cały film ale nie mogę akurat na niego trafić . Na filmie widać też niepowodzenie misji Progress (Kazachstan 2009) , planetoidę 2201 Oljato i kilka fałszerstw . Niektóre urywki są dość ciekawe ale mogą mieć racjonalne wytłumaczenie . Ten film dowodzi tylko że dla autora tego zlepka dezinformacyjnego wszystko co znajduje się w powietrzu to UFO.
Cytat:W motywie przewodnim widać rakietę która dostarczała zaopatrzenie na stacje ISS . Był gdzieś na YouTube cały film ale nie mogę akurat na niego trafić . Na filmie widać też niepowodzenie misji Progress (Kazachstan 2009) , planetoidę 2201 Oljato i kilka fałszerstw .

Chyba na Discovery Channel mówili, że najczęściej za UFO bierze się nieudane misje i próby wojska, a wojsko się nie przyznaje tylko dlatego, że sprzęt, który oni testują jest ściśle tajny. Więc jeśli grupka wieśniaków powie, że to Ufo nic się nie stanie. Co nie ?
A może ta dezinformacja jest dezinformacją podwójną? Ile razy na filmach mówiono "spokojnie powiemy, że to były testy/ćwiczenia/anomalie etc". I nie wiadomo co jest prawdą Mruga2
Niemniej jednak filmik robi wrażenie.
Mocarstwa tego świata opracowują i trzymają w tajemnicy technologie militarne i to nie jest żadna teoria spiskowa tylko fakt . Jeżeli jakieś państwo posiada napęd który pozwoli unieść pojazd nie wykorzystując energii odrzutu to dla obronności kraju zachowa to w tajemnicy . Igor Witkowski znalazł wiele dowodów na to że silnik antygrawitacyjny opracowali Niemcy w II wojny światowej . Amerykanie nawet jeśli nie przejęli gotowych maszyn to wzięli pod swoje skrzydła liczne grono naukowców(również zbrodniarzy) pracujących przy strategicznych projektach. Wiele wskazuje na to że wszelkie latające nad naszymi głowami dyski i inne ustrojstwa to nasza rodzima (Ziemska) produkcja ale czy aby na pewno posiadamy takie technologie? Yazayael "grupka wieśniaków" czasem może mieć racje a my możemy być w błędzie i właśnie dlatego lepiej z nich nie szydzić. Evell co do przykładów które podałem nie mam najmniejszych wątpliwości że to manipulacja i zagrywka pod publikę .Dla większości ludzi wrzucających takie filmy na YouTube liczy się ilość odtworzeń a nie dążenie do odkrycia prawdy .
Prawdziwe czy tez nie, na mnie filmik zrobił niesamowite wrażenie Mruga2 Szczególnie akcja w Jerozolimie oraz w Moskwie z dziwnym spadającym obiektem który nagle zahamował zostawiając za sobą piękną błękitną poświatę, co to mogło być? Ale z ludźmi którzy wrzucają takie rzeczy tylko dla ilości odtworzeń to się nie zgodzę, jest bardzo dużo pasjonatów, którzy wrzucają wszystkie możliwe znalezione filmiki tylko po to, żeby podzielić się z innymi pasjonatami Uśmiech

Natomiast jeśli chodzi o eksperymenty wojskowe, kiedyś oglądałem program o tym, według relacji i jakiś tam papierków, oraz kilku naocznych świadków (w tym jakiś doktorek) doszli do wniosku, że wojsko potrafi robić takiego rodzaju maszyny, z takim napędem i tym podobne, jedynym problemem, który do dziś nie został rozwiązany (chyba?) jest kwestia człowieka znajdującego się w takim pojeździe....przy takiej prędkości i takich przeciążeniach zwykły człowiek po prostu by się rozpadł... Mruga2 ile w tym prawdy? nie wiem... Pozdrawiam!
W Rosji to rakieta Progress (2009r) rzekomo unieszkodliwiona przez UFO (Google-Progress kazachstan 2009). A tu coś o Jerozolimie - Przeczytaj do końca bo również podzielam opinie o dezinformacji . Co do przeciążeń to statki powietrzne też nie wytrzymałyby takich sił więc wytrzymałość całości musi być powiązana ze specyfikacją napędu . Antygrawitacja gwarantowałaby brak przeciążeń działających na sprzęt i załogę.
Do wszystkich doniesień o UFO staram się podchodzić sceptycznie. Dzisiejsza technika pozwala na niezwykle precyzyjne manipulacje, a dodatkowo wszystkie anomalie pogodowe i próby wojskowe dodają "smaku" do całej kombinacji.
Film wygląda dosyć wiarygodnie, jednak już wyżej przedstawiono uzasadnienia dla niektórych scen, więc nie będę się rozpisywał. Nie chcę też komentować wszystkich zdjęć, ale znaczna większość wygląda mi na nieprawdopodobne.
Stron: 1 2