ParaMythology

Pełna wersja: [oddzielony] Współpraca z Podświadomością
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Bardzo proszę Was o pomoc, bo już nie wiem co mam robić. A więc przechodzę do sedna. Uważam że żyje z moją podświadomością dobrze. Zawsze o to o co ją prosiłem po dłuższym lub krótszym okresie dostawałem. Lecz jest właśnie jedna rzecz o którą proszę najczęściej i jej nie mogę dostać. Nie widząc rezultatu zacząłem się pytać mojej podświadomości o powód dlaczego tego nie mogę mieć. Prosiłem o sen-nic. Próbowałem porozmawiać za pomocą wahadełka-bez rezultatu. Nie wiem już co mam robić, a jest to dla mnie bardzo ważna rzecz.

Bardzo proszę o jakieś rady.
Przebłagaj może ciasteczkami.

A o co chcesz spytać swoją podświadomość jeśli można wiedzieć?
Zresztą jeśli Ty sam się ze sobą dogadać nie możesz, jak ktoś inny ma Ci pomóc? Myślę, że tutaj potrzeba cierpliwości. Niektóre rzeczy przychodzą łatwiej, inne trudniej - ważne, by być świadomym tego co się chce i zwyczajnie do tego dążyć. Jeśli zależy Ci naprawdę to będziesz próbował dalej aż w końcu uzyskasz odpowiedź.
(26.02.2013, 18:30)szamak napisał(a): [ -> ](...)Prosiłem o sen-nic. Próbowałem porozmawiać za pomocą wahadełka-bez rezultatu.
[...]
Bardzo proszę o jakieś rady.

Proponowałbym zająć się technikami świadomego śnienia (LD). Mają one na celu danie śniącemu kontroli nad własnym snem, ale również mogą być pomocne w sprawie snu. Zachęcam do zapoznania się z tym Mruga2

PS. Temat oddzielam.
A ja tam radze dobrze wypocząć i dużo spać to na pewno będziesz miał sen :P