ParaMythology

Pełna wersja: nowy papież - Franciszek - Fałszywy Prorok (Apokalipsa)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Ap 19,20 I pochwycono Bestie, a z nia Fałszywego Proroka, co czynił wobec niej znaki, którymi zwiódł tych, co wzieli znamie Bestii i oddawali pokłon jej obrazowi. Oboje zywcem wrzuceni zostali do ognistego jeziora, gorejacego siarka. Ap 20,10 A diabła, który ich zwodzi, wrzucono do jeziora ognia i siarki, tam gdzie sa Bestia i Fałszywy Prorok. I beda cierpiec katusze we dnie i w nocy na wieki wieków.

Według proroctw zawartych w orędziach "Ostrzeżenie" które otrzymuje współczesna katolicka wizjonerka z Irlandii, Maria Bożego Miłosierdzia

(objawienia się sprawdzają, zastała w nich przepowiedziana m. i. abdykacja papieża)

Benedykt XVI jest ostatnim prawdziwym papieżem, na jego miejsce, w wyniku spisku zasiądzie Fałszywy Prorok, postać opisana w Apokalipsie św. Jana, zaraz obok Antychrysta

będzie to charyzmatyczna postać, wielu ludzi będzie go uważać za żyjącego świętego, będzie również dokonywać cudów,

rozpoznać go będzie można po zmianach jakich dokona w Kościele:
- będzie zmniejszane znaczenie sakramentów świętych (w tym Eucharystii) aż do ich całkowitego zniesienia
- nastąpi tolerancja dla grzechu
-zmieniona zostanie msza święta
- wszystkie religie zostaną połączone w Jeden Światowy Kościół


oto jedno z tych orędzi:

"Fałszywy prorok przejmie teraz Siedzibę w Rzymie
niedziela, 17 lutego 2013, godz. 19.00

Moja wielce umiłowana córko, jak przepowiedziane, cały świat teraz ujrzy schizmę w łonie Kościoła Katolickiego, stając się jej świadkiem. Odejście Mojego wielce umiłowanego Świętego Namiestnika, Papieża Benedykta XVI, oznacza początek końca. Ja, poprzez ciebie, Mojego wybranego proroka, przez ponad dwa lata próbowałem przygotować Mój Kościół na to smutne wydarzenie.
Elita Masońska przechwyciła kontrolę nad Moim Kościołem i będą oni narzucać katolikom najbardziej nikczemne oszustwo. Klucze Rzymu znajdują się obecnie w Moich Rękach, a zostały Mi one przekazane przez Mojego Ojca. Będę kierował Moimi wyznawcami, tak aby Prawda mogła zostać zachowana oraz aby Moje Święte Słowo pozostało nienaruszone.

Fałszywy prorok przejmie teraz Siedzibę w Rzymie, a Moje Słowo, tak samo jak to stało się podczas Mojego Życia na ziemi — zostanie potraktowane jak herezja.
Kiedy tylko oszustwo to zostanie przedstawione światu — jak gdyby ta nowa władza reprezentowała Prawdę — nie ulegaj złudzeniu, Moja córko, będziesz bowiem straszliwie cierpieć w Moje Święte Imię, tak samo jak prorocy, którzy przyszli przed tobą.
Moi wyznawcy muszą pozostać spokojni i modlić się o zbawienie wszystkich Moich najświętszych sług, którzy staną się łupem dla tej ohydy. Wzywam ich, aby odpowiedzieli w następujący sposób:

Postępujcie nadal zgodnie z Moimi Naukami. Nigdy nie odstępujcie od Słowa Bożego. Pozostańcie wierni waszym świętym obowiązkom i udzielajcie Świętych Sakramentów zgodnie z tym, jak zostaliście przeze Mnie pouczeni.
Nauczanie Kościoła Katolickiego, które bazuje na fundamencie Mojego Apostoła Piotra, pozostaje nieomylne. Obecnie to ulegnie zmianie, kiedy tylko fundament ten zostanie wstrząśnięty poprzez nadchodzące zmiany.
Już wkrótce Mój Kościół zmieni się dla was nie do poznania i będziecie czuli się bardzo nieswojo, kiedy staniecie się świadkami tego, jak Moje Święte Słowo będzie manipulowane.
Wasz Jezus"

źródło: http://ostrzezenie.wordpress.com/



[Obrazek: 3b3fcde569fa2.jpg]

co o tym myślicie?
No nie wiem jak się do tego ustosunkować, teraz możemy tylko obserwować bieg wydarzeń.
Cytat:Ap 19,20 I pochwycono Bestie, a z nia Fałszywego Proroka, co czynił wobec niej znaki, którymi zwiódł tych, co wzieli znamie Bestii i oddawali pokłon jej obrazowi. Oboje zywcem wrzuceni zostali do ognistego jeziora, gorejacego siarka. Ap 20,10 A diabła, który ich zwodzi, wrzucono do jeziora ognia i siarki, tam gdzie sa Bestia i Fałszywy Prorok. I beda cierpiec katusze we dnie i w nocy na wieki wieków.

Według proroctw zawartych w orędziach "Ostrzeżenie" które otrzymuje współczesna katolicka wizjonerka z Irlandii, Maria Bożego Miłosierdzia

Nostradamus mówi także o ostatnim papieżu, który ma być ,,o skórze oliwnej”. Co to oznacza? Wiele osób przypuszcza, że może tu chodzić o mulata, lub murzyna. Jak wiemy, oliwki są koloru zielonego lub czarnego właśnie. Jak na razie, Kościołowi Katolickiemu przewodzi jednak biały człowiek.

Według proroctw Nostradamusa.


Cytat:źródło: http://ostrzezenie.wordpress.com/

Coś jak... Radio Maryja, Telwizja TRWAM. Coś jak... świadkowie Jechowy. :3

Apokalipsa św. Jana jest opisywana inaczej, a to, że ktoś sobie "skleił całość" jedną marną historyjką kobieciny, która niczym szamanka zjadła muchomora i zobaczyła Jezusa, nie znaczy, że mamy temu ufać.

Orzędzie z serii ostrzeżenie otrzymane od Jezusa Chrystusa przez Wizjonerkę z Irlandii... A wiecie co? Mi Jezus "zorzędziował", że czas na budyń.

Ogólnie jakiś mocno popaprany ten artykuł i film (tak jak moja odpowiedź), ale to nie ważne, powinienem uzasadnić moje zdanie jeszcze inaczej.
Według mnie powinnyśmy zignorować/zdeptać ten film i wizjonerkę. Jest ogrom przepowiedni o końcu świata, znam już dwie, Nostradamusa i "Pani Marii", które dotyczą papieża, ale mówi się też o 3-eciej wojnie światowej, i jak mówi Biblia, o czarach opróżnianych przez siedmiu aniołów. (siedmiu? nie mylę się?)
W każdym razie doniesienia są różne i raczej na pewno nie powinniśmy wierzyć im wszystkim.
Abbadon wiec wszyscy idziemy na budyń Happy
Co do tych przepowiedni co wy macie do tej trzeciej wony światowej !? Zombie ,potopy ,cały ten armagedon rozumie ale trzecia wojna nawet jak gdyby takowa by była to zaraz na początku by się postawili wszach :P
Cytat:Abbadon wiec wszyscy idziemy na budyń.
Chętnie, ale na czekoladowy, czekaj biorę własne racje żywnosciowe. *obejmuje ok. 10tys. paczek budyniu czekoladowego*

Cytat:Co do tych przepowiedni co wy macie do tej trzeciej wony światowej !? Zombie ,potopy ,cały ten armagedon rozumie ale trzecia wojna nawet jak gdyby takowa by była to zaraz na początku by się postawili wszach

Bo widzisz, my lubimy wojny, ogólnie jesteśmy dziećmi wojny. :3
Jak to zwykle bywa do wielkich ogólnoświatowych wydarzeń trzeba robić jakieś małe podkopy. Mruga2
Szczerze powiem, że mnie od początku nie podobał się Benedykt i bardziej jego podejrzewałabym o jakiekolwiek problemy niż nowego papieża. Nie chcę z góry mówić, że Franciszek będzie ideałem itd... bo póki co moim skromnym zdaniem Jan Paweł II był najbardziej odpowiednim człowiekiem na czele KK, ale zobaczymy co czas pokaże.

(19.03.2013, 07:10)Trismegistos napisał(a): [ -> ]Co do tych przepowiedni co wy macie do tej trzeciej wony światowej !? Zombie ,potopy ,cały ten armagedon rozumie ale trzecia wojna nawet jak gdyby takowa by była to zaraz na początku by się postawili wszach :P
Ludzie muszą czegoś szukać i w coś wierzyć. Dlatego właśnie mamy kolejne daty wybuchu wojen i końca świata, jakoś człeki lubią odliczać swoje dni i siać wokół siebie panikę - może łatwiej im radzić sobie z życiem wtedy. :P Gorzej będzie jak kiedyś naprawdę się coś stanie, zupełnie niespodziewanie i wtedy będą mieli prawdziwy - a nie zmyślony - problem. Happy Taki psikus.
Franciszek w pierwszych dniach swojego "panowania" pokazał swój charakter i swoją wielkość. Jeśli pójdzie tak dalej to jestem spokojny o Kościół. Z tego co wyczytałem, to nie prowadzi wojen/krucjat, a wygłasza swoje homilie w oparciu o Biblię. Szanuje człowieka i stara się mu pomóc. Wydaje mi się, że jeśli pójdzie dalej w tym kierunku i, przede wszystkim, upodobni się do św. Franciszka z Asyżu to może nawet dorównać ideałowi papieża, który stworzył nam nasz Wielki Rodak.

Dzisiejsze czasy są tak "podniecone" wszelkimi teoriami, przepowiedniami końca świata, że próbują wszystko podpiąć pod swoje teorie. Dla mnie to wygląda bardziej jak coś typu "powiem to, a może trafię bo istnieje taka możliwość i wtedy moje imię będzie pamiętane" - media jeszcze to bardziej koloryzują i tak człowiek staje się popularny. Chęć zaistnienia w świecie? Może...
A ja uważam, że jedynym fałszywym prorokiem tutaj jest sama wizjonerka z Irlandii Uśmiech
Bzdury i zwykłe teorie spiskowe, a nawet nie, pseudoteorie.
Nagle pojawiają się orędzia i przepowiednie o których nikt wcześniej nie słyszał. Pewnie miała w planach głosić coś o czarnym papieżu, ale nie pyknęło i na biegu zmieniła wersje. Ech... tak to już jest z szalonymi wizjonerkami które wierzą, że bogowie do nich przemawiają.
Jesli ja dobrze zrozumialam z pierwszego postu, to nie mowa o Franciszku, tylko tym, ktory ma nadejsc po nim. Ja mam wielki dystans do wszelkiego rodzaju przepowiedni, lecz nie dyskredytuje jasnowidzow czy medium. Zawsze jest w tym jakies ziarnko prawdy, jak sie pozniej okazuje. Jesli natomiast chodzi o Kosciol i wiare, to moje stanowisko jest takie- zeby nie wiem co dzialo sie w Kosciele, to Wiara w Boga jest w czlowieku, w srodku. Sacrum to swiete miejsce. Tego miejsca nie powinno nic zatruc. Zadne kryzysy ani rozlamy zewnetrzne nie straszne, jesli ktos wewnetrznie jest czlowiekiem silnej wiary. Ps. Tez lubie budyn malinowy. :P
Nawet jeżeli ta przepowiednia jest prawdziwa to mogła zostać dezaktywowana. Słyszałam, że zamach na Jana Pawła II także ktoś przepowiedział. Tylko, że przewidywał po tym jego śmierć i przy okazji wybuch III WŚ. Tyle, że Jan Paweł II i inni ludzie tak się modlili, że zostali wysłuchani. I wszystko się przeciągnęło. Co do fałszywego proroka nie szukałabym go w papieżu. Wydaje mi się, że jeżeli się już okaże to będzie wielki szok dla świata.

Bardzo schizowy filmik, ale nawiązuje do tematu: http://www.youtube.com/watch?v=DlRLIlW_6mA
Stron: 1 2