ParaMythology

Pełna wersja: Więcej sekretów umarlaków
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
„Czy wiedzieliście o tym, że w starożytnym Izraelu, obrzezanie nie odbywało się u nastolatków, lecz ósmego dnia po urodzeniu, co jest zgodne z zasadami współczesnej medycyny?” albo „… o tym, że na podstawie nazw miejsc, można dość dokładnie zrekonstruować ich historię?”. Wiele takich informacji znajdziesz w kolejnej książce Jonathana Graya Więcej sekretów umarlaków - More Dead Men's Secrets, która jest jakby kontynuacją znanej już na rynku wydawniczym książki tego znanego na całym świecie badacza starożytności, Sekrety umarlaków. Autor książki punkt po punkcie, wprowadzi Cię przez te wszystkie zadziwiające fakty. Książka ta jest bezcennym źródłem wiedzy, o której nie dowiesz się w szkole. Zapomnianych informacji, bądź celowo zabronionych. Te cenne ukazują jak ogromną wiedzę posiadali starożytni, dowodem na to są liczne wykopaliska, rysunki skalne i inne artefakty jakie udało się zebrać naukowcowi.
Cytat:Czy wiedzieliście o tym, że w starożytnym Izraelu, obrzezanie nie odbywało się u nastolatków, lecz ósmego dnia po urodzeniu, co jest zgodne z zasadami współczesnej medycyny?”
No i jest tak do dziś ,nic się w tej sprawie nie zmieniło. Myślałem ,że to oczywiste.
Cytat:„… o tym, że na podstawie nazw miejsc, można dość dokładnie zrekonstruować ich historię?”
Wszystkie ich dzieje są opisane Starym Testamencie. Dzięki temu można łatwo poznać ich historię.

Gość

(26.08.2013, 14:16)Polak napisał(a): [ -> ]
Cytat:Czy wiedzieliście o tym, że w starożytnym Izraelu, obrzezanie nie odbywało się u nastolatków, lecz ósmego dnia po urodzeniu, co jest zgodne z zasadami współczesnej medycyny?”
No i jest tak do dziś ,nic się w tej sprawie nie zmieniło. Myślałem ,że to oczywiste.


Na pewno ? Kilka miesięcy temu czytałem na wp o tym. Robią to małym dziewczynką mającym kilka lat - nie 8 dni - i czynią tak przede wszystkim rodziny żydowskie, dzikie plemienia w Afryce i Izraelici.