ParaMythology

Pełna wersja: Znaczenie snu z gołebiem ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Gość

Miałem dzisiaj dziwny sen. Śnił mi się gołąb był w moim pokoju tak jakby zamknięty za bądź w środku monitora komputera. Próbował się wydostać i dzióbkiem uderzał o szybkę w której zrobił dziurę. Ja go obserwowałem z zewnątrz widziałem dość dokładnie, był to duży szary gołąb. Chciałem zrobić jemu zdjęcie, gdyż taka sytuacja, że ten gołąb siedzi wewnątrz monitora komputera wydała mi się dziwna.

Co to może oznaczać ? Uśmiech
Według mojego sennika, gołąb (pocztowy, może i jest duży i szary) ucieleśnia nasze pragnienia. Może czujesz się jak w klatce i chce się wydostać, więc gołębiem byłeś Ty.

Gość

To możliwe, że obserwowałem sam siebie w innej postaci ?
W snach wszystko jest możliwe. Są odzwierciedleniem tego co widzieliśmy i słyszeliśmy. Także tych ukrytych pragnień(i obaw), więc tym bardziej mogło to być symboliczne. Przemyśl, czy nie czujesz się przez coś więziony.

Gość

Dziękuję za interpretację Uśmiech
Golab to zapowiedz wiadomosci od kogos z daleka albo kogos dawno nieslyszanego, ktora zapewne niebawem nadejdzie. Moze byc list, mail, telefon. Golab jako symbol to poprawa stosunkow rodzinnych, zapowiedz spokoju i harmonii. Uśmiech